Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą?!

Połączyła ich praca na planie i... Poznaj kulisy tej relacji!

Konrad Szczęsny 6 sierpnia 2018 16:28
Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą! Jak do tego doszło?
Fot. East News

Ta informacja to ogromne zaskoczenie dzisiejszego dnia. Marek Bukowski, którego widzowie pokochali za rolę doktora Piotra Gawryło w Na dobre i na złe zaledwie w maju rozwiódł się z żoną, Ewą Bukowską, a już widywany jest u boku koleżanki po fachu, którą bliżej poznał na planie Leśniczówki. Okazuje się, że wspólna praca mocno zbliżyła go z Weroniką Książkiewicz i coraz więcej czas spędzają razem. Czy związek przetrwa próbę czasu?

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem

Fotografie, które opublikował magazyn Flesz mówią same za siebie: Marek Bukowski okazuje na nich czułość swojej koleżance z planu. Zakochani m.in. idą objęci przez miasto i wydaje się, że nie widzą poza sobą świata. Wersję tę potwierdza znajomy pary.

„Grają razem w Leśniczówce i od początku dobrze im się razem pracowało. A nagle odkryli, że lubią spędzać ze sobą czas także poza planem. Zaiskrzyło między nimi, ale czy to przerodzi się w trwały związek, trudno powiedzieć, bo to naprawdę dopiero początek”, zdradził w rozmowie z dziennikarzami dwutygodnika.

Poprzednie związki Marka Bukowskiego i Weroniki Książkiewicz

Wiadomość o związku Marka Bukowskiego i Weroniki Książkiewicz może być zaskakująca także dlatego, że aktor rozwiódł się po ponad 20 latach z żoną Ewą zaledwie w maju 2018 roku. „Tak, to prawda, rozwodzę się. Cztery lata czekam na rozwiązanie tego małżeństwa. Reszta, proszę mi wybaczyć, to moja prywatna sprawa”, potwierdziła wówczas Ewa Bukowska w rozmowie z Super Expressem.

Z kolei Weronika Książkiewicz przez kilka lat spotykała się ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem, jednak rozstanie pary nastąpiło w maju 2017 roku. Mówiło się wówczas, że winien temu jest ktoś trzeci. Wcześniej była związana z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma 8-letniego syna Borysa  

Weronika Książkiewicz
Fot. instagram@weronikaksiazkiewicz

Ewa Bukowska, Marek Bukowski, VIVA! czerwiec 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!