Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? Szczere wyznanie aktorki
Fot. tomasz wawer/TVP/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Książkiewicz już rozstała się z Markiem Bukowskim?!

Słowa aktorki zaniepokoiły jej fanów!

Rafał Kowalski 8 listopada 2018 12:01
Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? Szczere wyznanie aktorki
Fot. tomasz wawer/TVP/East News

W sierpniu tego roku media obiegła wiadomość, że Weronika Książkiewicz już nie szuka miłości. Aktorka związała się z kolegą z planu serialu Leśniczówka, Markiem Bukowskim. Jednak najnowsze doniesienia nie pozostawiają złudzeń: ich relacja przeszła już do historii. Oliwy do ognia dodał najnowszy wywiad z gwiazdą, w którym przyznała, że... była zdradzana przez jednego z partnerów!

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się?!

Podejrzliwość dziennikarzy wzbudziły ostatnie wypowiedzi Weroniki Książkiewicz, dotyczące związku i tego, jak stworzyć udaną relację.

„To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat.  Na przykład jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie”, podkreśliła w rozmowie z  NOWA TV na premierze filmu Planeta Singli 2.

Sytuacji nie poprawiła wypowiedź dotycząca zdrady, na którą aktorka zdobyła się na swoim Instagramie (a którą cytujemy poniżej). Czy faktycznie oznacza to, że jej związek z Markiem Bukowskim przeszedł do historii?

Weronika Książkiewicz o zdradzie i dbaniu o sylwetkę

Przy okazji podzielenia się z fanami okładką najnowszego magazynu Be Active, Weronika Książkiewicz napisała post, w którym przyznaje, że została źle potraktowana przez jednego z byłych partnerów. „Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to, co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć”, czytamy na Instagramie.

Gwiazda dodała, że cała sytuacja jej nie załamała. Wręcz przeciwnie! Dzięki bolesnemu doświadczeniu Weronika Książkiewicz zaczęła walczyć o siebie. Pomogła jej w tym Ewa Chodakowska. „Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział. Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą. Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. 2 lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać”, zdradziła aktorka.

Mamy nadzieję, że wyznanie Weroniki doda siły innym kobietom, które są w podobnej sytuacji. To postawa godna naśladowania!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz)

Gwiazdy na premierze filmu Planeta Singli 2: Weronika Książkiewicz
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.