Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzaty Rozenek-Majdan zabrakło w studiu Dzień Dobry TVN. Internauci pytali o powód

Krzysztof Skórzyński poprowadził program z inną osobą

Rafał Kowalski 11 maja 2023 11:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 19/2022
Fot. Marcin Tyszka

Duże zamieszanie powstało dziś rano, gdy widzom Dzień Dobry TVN ukazała się para prowadzących: Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga. Część widzów dopytywała  w sieci, dlaczego pani Ewie nie towarzyszy Agnieszka Woźniak-Starak, a panu Krzysztofowi Małgorzata Rozenek-Majdan. Uspokajamy, że to tylko chwilowa zmiana, a powody nieobecności pań są proste.

Nowa para w Dzień dobry TVN?

Okres urlopowy rządzi się swoimi prawami. Wiedzą o tym producenci i wydawcy programów śniadaniowych, którzy muszą czasem namieszać w grafiku tak, by osoby, które mają czas wolny, mogły w pełni odpocząć.

Dlatego też dziś w Dzień Dobry TVN widzów powitali Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. „Witamy was w czwartek 12 maja, w tym kolorowym duecie proszę państwa”, powiedziała dziennikarka. „Dziś będzie u nas nie tylko kolorowo, ale też ciekawie”, dodał prezenter.

Następnie Ewa Drzyzga powiedziała, że dziś będzie namawiać kolegę do depilacji nóg. Co on na to? „Zostańcie z nami i sprawdźcie, czy dam się namówić pani Ewie w pięknym kanarkowym kolorze, najpiękniejszym w tym sezonie na depilację”.

Widać, że tymczasowa nowa para prowadzących świetnie czuła się w swoim towarzystwie. Nieobecne więc dziś dziennikarki mogły skupiać się na swoich dniach wolnych. Małgorzata Rozenek-Majdan wracała z wczoraj z rajskich wakacji, podczas których celebrowała między innymi urodziny męża. Dodatkowy dzień odpoczynku na pewno się jej przyda.

Czytaj też: Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego to gotowy scenariusz na film...

„Już jutro i w sobotę się widzimy. Stęskniłam się za Tobą i naszymi widzami 😁 pozdrów Ewę”, napisała do Krzysztofa Małgosia w sieci pod koniec dzisiejszego wydania programu.

Krzysztof Skórzyński o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Przypomnijmy, jak dziennikarz ocenił w jednym z wywiadów umiejętności pracy na żywo swojej programowej partnerki. „Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą”, opowiadał w rozmowie z Jastrząb Post. 

Czytaj też: Gdy czuła pustkę i samotność, mogła liczyć na wsparcie Kingi Rusin. Historia relacji Danuty Rinn i słynnej dziennikarki

Małgorzata Rozenek
Fot. Robert Wolański

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.