KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Łączyła ich szczególna więź. Czy to koniec przyjaźni księżnej Kate i księcia Harry'ego? 

Mówi się, że przyczyniła się do tego Meghan…

Gabriela Czernecka 3 grudnia 2018 13:55

Relacja Kate i Harry’ego zawsze wzbudzała podziw fanów rodziny królewskiej. Zawsze mogli na siebie liczyć, mają podobne poczucie humoru, a Kate w pewien sposób zastępowała Harry’emu mamę. Niestety zagraniczne serwisy donoszą, ze ciepłe stosunki Harry’ego z Kate uległy zmianie. Para przyjaciół rzadziej spędza razem czas, a gdy już dochodzi do wspólnego spotkania to wszystko wypada dość niezręcznie. Za zniszczenie przyjaźni Kate i Harry’ego obwinia się oczywiście… Meghan. Dlaczego?

Koniec przyjaźni Harry'ego i Kate?

Podobno księżna Meghan ma ogromny wpływ na ukochanego i książę zmienia się, ale niestety wcale nie na lepsze. Według doniesień prasy, Harry stara się zrobić wszystko, by jego ukochana odnalazła się w nowej roli i w nowej sytuacji. Książę ponoć tak bardzo przejął się tym, żeby Meghan dobrze została przyjęta w rodzinie królewskiej, że poprosił o pomoc nawet Williama i Kate. Niestety nie wszystko poszło po myśli księcia. Niedawno pisano o tym, że bracia pokłócili się, ponieważ William miał niezbyt ciepło przywitać w rodzinie przyszłą księżną Sussex.

Księżna Kate również nie poradziła sobie najlepiej z tym zadaniem. Kate i Meghan nie najlepiej się dogadywały, a Harry w obecnej sytuacji staje po stronie żony. Nic dziwnego, że przyjaźń Kate z Harrym została wystawiona na ciężką próbę. „Kate i Harry mieli bardzo bliską relację, ale teraz to wszystko się zmieniło. Meghan ma bardzo silny charakter, podobnie jak Kate, nic więc dziwnego, że nie mogą się dogadać”, wyjawia źródło The Mail on Sunday.

Relacja Harry'ego i Kate

Przypomnijmy, że Harry i Kate łączyła szczególna więź, co wielokrotnie mogliśmy zaobserwować, gdy ta dwójka pojawiała się publicznie. Mówi się, że to Harry pomógł nieśmiałej Kate Middleton odnaleźć się w rodzinie królewskiej. Podczas oficjalnych wystąpień rozśmieszał ją balkonie Pałacu Buckingham, dokuczał i żartował na temat jej stylizacji bądź na temat starszego brata. Widać było, że świetnie się razem dogadują.

Złośliwi sugerowali nawet, że między nimi narodził się flirt, ale jak pisał dwa lata temu DailyMail: „To nie tak, choć Harry wie, jak oczarować kobiety, w tym także Kate, która dobrze czuje się w jego towarzystwie”. Książę wyznał raz, że Kate jest dla niego jak starsza siostra, której nigdy nie miał, niekiedy zastępuje mu nawet mamę.

On wprowadzał ją do świata pełnego protokołu ze znanym nam charakterystycznym dla niego luzem i spontanicznością, ona zawsze służyła mu radą, ramieniem i wsparciem. Niektóre źródła piszą, że Kate uczyła Harry’ego kiedyś gotować, a nawet doradzała w sprawach damsko-męskich. Niestety według najnowszych źródeł mówi się, że ich dobra relacja odchodzi w zapomnienie, a do pogorszenia ich stosunków miała przyczynić się sama Meghan.

Podobno obie pary książęce próbowały ocieplić wzajemne stosunki, ale wciąż mówi się, że nie mogą dojść do porozumienia. Nie wiadomo, na ile te doniesienia są prawdziwe, pozostaje nam śledzić dalsze losy tych dwóch par. O przebiegu konfliktu będziemy Was informować na bieżąco, a tymczasem zobaczcie w naszej galerii wspólne zdjęcia Harry'ego  i Kate!   

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.