Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i książę Harry pierwszy raz od dawna publicznie: „Będziemy trochę niewygodni”

Tabloid nie ma wątpliwości, że księżna spodziewa się dziecka...

Gabriela Czernecka 8 lipca 2020 09:59
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan po raz pierwszy od miesięcy pojawili się razem publicznie. Para wspólnie wzięła udział w debacie społecznej, a dokładnie w internetowym spotkaniu Queenwe Commonwealth Trust. Od kilku tygodniu plotkuje się, że małżeństwo Sussex spodziewa się dziecka. Choć na nagraniu ciężko cokolwiek dostrzec, to jeden z tabloidów nie ma wątpliwości, że Meghan jest w drugiej ciąży....

Meghan i Harry pierwszy raz razem od miesięcy 

Księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy od kilku miesięcy wzięli razem udział w publicznym wystąpieniu. Dotychczas małżonkowie pojawiali się osobno, biorąc udział w różnych spotkaniach lub reprezentując swoje patronaty. Para stroni od mediów, wiedzie spokojne życie w Los Angeles, z dala od protokołu i królewskiej etykiety. NIc dziwnego, że co jakiś czas pojawiają się różne plotki na ich temat - od kryzysu w związku po drugą ciążę Meghan.

Teraz po raz pierwszy od wielu miesięcy pojawili się razem. Para uczestniczyła wspólnie w internetowym spotkaniu Queenwe Commonwealth Trust. Oboje są ambasadorami tej organizacji. W sieci pojawił się już filmik, na którym książęca para Sussex porusza temat rasizmu i kolonializmu jasno dając do zrozumienia, że sprzeciwiają się takim zjawiskom i zachowaniom. Małżeństwo zwróciło się do obywateli krajów należących do Wspólnoty, mówiąc: „Spójrzmy na Wspólnotę, nigdy nie będziemy w stanie iść naprzód, jeśli nie uznamy jej przeszłości. Wielu ludzi wykonało niezwykła robotę, akceptując przeszłość i próbując naprawić te krzywdy, ale myślę, że wszyscy wiemy, że przed nami jeszcze wiele do zrobienia. Nie będzie to łatwe, a w niektórych przypadkach nie będzie także wygodne, ale musimy to zrobić, bo... wiecie co? Wszyscy na tym skorzystamy. Wtedy będziemy w stanie w pełni sprzeciwić się temu, co nie powinno być obecnie akceptowane w naszym społeczeństwie”, powiedział książę Harry. 

Księżna Meghan wtórowała mężowi: „Będziemy musieli być teraz trochę niewygodni, ponieważ tylko poprzez przepychanie się i ten dyskomfort uda nam się osiągnąć to, do czego dążymy”, wyznała. „Jeśli chodzi o rasizm, to on istnieje, ponieważ ktoś gdzieś na tym korzysta. Po raz pierwszy w historii, dzięki ruchowi Black Lives Matter ludzie zaczynają być słuchani”, powiedział wnuk królowej Elżbiety.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ABC News (@abcnews_au)

Słowa pary zostały bardzo pozytywnie odebrane przez internautów. Spora część z nich bacznie przyglądała się Meghan, doszukując się jakiś zmian w jej zachowaniu lub wyglądzie. Małżeństwo wygląda na wypoczęte i.. szczęśliwe, co zdecydowanie przeczy plotkom o kryzysie w ich związku. Czy w takim razie informacja od drugiej ciąży Meghan jest prawdziwa? Co do tego wątpliwości nie ma magayzn Life&Style, który twierdzi, że Meghan spodziewa się drugiego dziecka. Według informatora magazynu to już trzeci miesiąc: „Są takie plotki, że Meghan oczekuje drugiego dziecka i to jest jeden z powodów, dla których ostatnio nie była zbyt często widywana. Wyznała, że ​​powiedziała kilku bliskim znajomym, że jest w ciąży”, czytamy. Magazyn podaje także, że para już zastanawia się nad imieniem potomka, a Harry „modli się o dziewczynkę”. Pozostaje nam czekać na potwierdzenie tych informacji i mamy nadzieję, że marzenie Harry'ego się spełni!  

Meghan w ciąży

Księżna Meghan, książę Harry, Meghan w drugiej ciąży, brzuszek Meghan Markle
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.