KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i książę William wciąż w konflikcie. Teraz pokłócili się o matkę...

W sprawę zamieszana jest także księżna Meghan

Gabriela Czernecka 12 maja 2021 15:57

Książę Harry i książę William wciąż nie doszli do porozumienia. I nic nie wskazuje na to, by ich konflikt wreszcie dobiegł końca. Braci poróżniła teraz kolejna sprawa. Tym razem chodzi o matkę, księżną Dianę…

William i Harry wciąż w konflikcie. Teraz poszło o matkę

Najsłynniejsi bracia na świecie dorastali na oczach świata. I dziś cały świat ogląda też ich konflikt. Latami byli ze sobą blisko. Wzajemnie wspierali się podczas kłótni rodziców, wspólnie spędzali czas i zawsze wiernie stali u swojego boku. To się zmieniło i dziś nic nie zapowiada, że uda im się dojść do porozumienia. Relacje książąt popsuły się, gdy Harry postanowił iść inną drogą niż William. Pojawienie się w jego życiu Meghan tylko pogłębiło ich złe relacje. Odejście z rodziny królewskiej przelało czarę goryczy i dziś bracia nie mają ze sobą kontaktu. 

ZobaczWygląda na to, że książę Harry i książę Wiliam już nigdy nie naprawią swoich relacji...

Harry mieszka w Stanach Zjednoczonych, a William w Wielkiej Brytanii. Niebawem nadejdzie dzień, w którym wielu upatruje szansy na pogodzenie się braci. Chodzi o odsłonięcie pomniku na część mamy Williama i Harry’ego, księżnej Diany. Uroczystość ma się odbyć 1 lipca 2021 roku w ogrodach Pałacu Kensington. 

Książę Harry, książę William

Jak podaje The Sun, relacje braci poprawiły się, ponieważ wspólnie pracowali nad projektem monumentu, to się jednak zmieniło gdy okazało się, że obaj kompletnie inaczej widzą organizację ceremonii. Obaj chcieli wygłosić osobne przemówienia i to właśnie miało być przyczyną konfliktu.

Odsłonięcie pomniku Diany a konflikt Williama z Harrym

Brytyjska prasa sugeruje, że książęta mieli wspólnie wygłosić przemówienie, ale teraz, gdy wiodą kompletnie inne życie, a ich relacje wciąż nie są najlepsze, chcą wygłosić parę zdań osobno. Znów ma dochodzić między nimi do sporów, a dotyczą one takich kwestii, jak to, kto ma jako pierwszy wygłosić przemówienie i co w takim przemówieniu powinno zostać zawarte. 

Zobacz również: „W ten sposób łechta jego ego”. Co mowa ciała księżnej Meghan mówi o jej relacji z księciem Harrym?

Przypuszcza się, że William jako starszy z synów oraz następca brytyjskiego tronu powinien wygłosić przemówienie jako pierwszy, z kolei Hary szczególnie w swojej przemowie chce nawiązać do swojego obecnego życia u boku Meghan. William ma obawiać się, że brat wykorzysta sytuację, by znów porównać swoją żonę do ich zmarłej matki, a książę nie chce na to pozwolić, by główny temat tak ważnej uroczystości zszedł na dalszy tor… 

Wszystko wskazuje na to, że nawet w kwestii księżnej Diany bracia nie są zgodni… 

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.