Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokujące informacje brytyjskich mediów. Księżna Diana miała córkę!?

Czy książę William straci prawo do tronu? 

Monika Katarzyna Krupska 22 lutego 2020 15:55
Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News

Tego jeszcze nie słyszeliśmy. Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy? Przeczytajcie!  

Księżna Diana ma córkę? 

Jeśli chodzi o księżną Dianę, to nie ma praktycznie dnia bez nowych informacji na jej temat. Co jakiś czas na jaw wychodzą nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiąych o tym, jak np. zginęła. I choć mało kto już reaguje na plotki, jakoby królowa Elżbieta II i książę Karol mieli przyczynić się do śmierci Królowej Ludzkich Serc, to najnowsze pogłoski, jednak bardzo szokują! Według jednej z amerykańskich gazet książę Harry i William mają siostrę, która powinna objąć tron! Co jeszcze wiemy?

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według tabloidu najstarsza pociecha księżnej Diany nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama! Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać dziewczynka miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. „Mówiła mi o tym. Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, badania płodności skomentowała lady Elsie Bowker. 

Jak myślicie czy jest w tym cień prawdy?  

Księżna Diana portret
Fot. Getty Images

księżna Diana
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.