O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Diana miała córkę!? Czy książę William straci prawo do tronu? 

Wielka Brytania drży z niepokoju

Monika Katarzyna Krupska 24 listopada 2018 18:05
Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News

Tego jeszcze nie słyszeliśmy. Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy? Przeczytajcie!  

Księżna Diana ma córkę? 

Jeśli chodzi o księżną Dianę, to nie ma praktycznie dnia bez nowych informacji na jej temat. Co jakiś czas na jaw wychodzą nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiąych o tym, jak np. zginęła. I choć mało kto już reaguje na plotki, jakoby królowa Elżbieta II i książę Karol mieli przyczynić się do śmierci Królowej Ludzkich Serc, to najnowsze pogłoski, jednak bardzo szokują! Według jednej z amerykańskich gazet książę Harry i William mają siostrę, która powinna objąć tron! Co jeszcze wiemy?

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według tabloidu najstarsza pociecha księżnej Diany nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama! Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać dziewczynka miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. 

„Mówiła mi o tym. Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, badania płodności skomentowała lady Elsie Bowker. 

Jak myślicie czy jest w tym cień prawdy?  

Księżna Diana, książę Filip, Diana i Filip
Fot. Brendan Beirne / Rex Features/EAST NEWS

Książę William, książę George, brytyjska rodzina królewska
Fot. East News

Wideo

Odkryj najmodniejszy manicure na wiosnę!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!