Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Szokujące informacje mediów. Księżna Diana miała córkę!?

Czy książę William straci prawo do tronu? 

Monika Katarzyna Krupska 12 czerwca 2021 09:54
Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News

Tego jeszcze nie słyszeliśmy. Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy? A jak wynika z najnowszych doniesień... córka księżnej Diany przyjaźni się z księżną Meghan. Przeczytajcie!

Księżna Diana ma córkę? Kim jest?

Jeśli chodzi o księżną Dianę, co jakiś czas na jaw wychodzą nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiących o tym, jak np. zginęła. I choć mało kto już reaguje na plotki, jakoby królowa Elżbieta II i książę Karol mieli przyczynić się do śmierci Królowej Ludzkich Serc, to najnowsze pogłoski jednak bardzo szokują! Według jednej z amerykańskich gazet książę Harry i William mają siostrę, która powinna objąć tron! Co jeszcze wiemy?

Księżna Diana portret
Fot. Getty Images

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według tabloidu najstarsza pociecha księżnej Diany nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama. Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać, dziewczynka miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. „Mówiła mi o tym: Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, skomentowała lady Elsie Bowker. 

Córka Diany ma kontakt z księżną Meghan?

Plotki o istnieniu domniemanej córki księżnej Diany odżyły na nowo po tym, jak jakiś czas temu The Globe poinformował, że księżna Meghan spotkała się z Sarah Spencer! „Mimo niebezpieczeństwa ujawniła się, ponieważ bardzo chciała poznać nową narzeczoną Harry’ego i ostrzec ją przed Karolem”, podkreślił informator magazynu The Globe

Jak myślicie, czy jest w tym cień prawdy?  

księżna Diana
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.