Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana i książę Karol mieli sekretne dziecko? Historia sprzed lat powróciła

Czy książę William straci prawo do tronu? 

Monika Katarzyna Krupska 2 września 2021 18:24
Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News

Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy? Przeczytajcie!

Księżna Diana ma córkę? Kim jest?

Jeśli chodzi o, co jakiś czas na jaw wychodzą nie tylko nowe fakty dotyczące związku księżnej Diany z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiących o tym, jak np. zginęła. I choć mało kto już reaguje na plotki, jakoby królowa Elżbieta II i książę Karol mieli przyczynić się do śmierci Królowej Ludzkich Serc, to najnowsze pogłoski jednak bardzo szokują! Według jednej z amerykańskich gazet książę Harry i William mają siostrę, która powinna objąć tron! Co jeszcze wiemy?

Księżna Diana portret
Fot. Getty Images

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według tabloidu najstarsza pociecha księżnej Diany nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama. Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać, dziewczynka miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. „Mówiła mi o tym: Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, skomentowała lady Elsie Bowker. 

Jak wygląda córka Diany i Karola?

Plotki o istnieniu domniemanej córki księżnej Diany odżyły na nowo po tym, jak jakiś czas temu The Globe poinformował, że księżna Meghan spotkała się z Sarah Spencer! „Mimo niebezpieczeństwa ujawniła się, ponieważ bardzo chciała poznać nową narzeczoną Harry’ego i ostrzec ją przed Karolem”, podkreślił informator magazynu The Globe. Magazyn pokazuje nawet, jak wyglądać miałaby dziś domniemana córka Diany i Karola...

Jak myślicie, czy jest w tym cień prawdy?  

księżna Diana
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.