O TYM SIĘ MÓWI!

Kto mógł być na miejscu Meghan Markle? Oto byłe dziewczyny księcia Harry'ego

One mają czego żałować!

Gabriela Czernecka 15 maja 2018 20:18

Byłe dziewczyny księcia Harry'ego mają czego żałować! Do niedawna książę był najbardziej rozchwytywanym kawalerem w Wielkiej Brytanii. To się jednak szybko zmieni, bo jego serce jest już zajęte, a 19 maja 2018 roku wraz z Meghan Markle stanie na ślubnym kobiercu. Narzeczoną księcia Harry'ego jest aktorka, Amerykanka i... starsza od niego o dwa lata rozwódka. Czy to był dobry wybór? To się okaże!

Książę Harry zaręczony!

Książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje zaręczyny pod koniec listopada 2017 roku. Para pojawiła się po raz pierwszy oficjalnie zaledwie kilka miesięcy temu. Nic więc dziwnego, że zaręczyny pary zaskoczyły Brytyjczyków. Informację potwierdził Pałac Kensington.

Wszystko o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle znajdziesz tutaj>>

Wkrótce po tym, aktorka i syn księżnej Diany wzięli udział w sesji zdjęciowej, w trakcie której przyszła panna młoda zaprezentowała pierścionek zaręczynowy. Zakochani udzielili również pierwszego wspólnego wywiadu, w którym m.in. zdradzili, jak wyglądał moment, w którym książę Harry poprosił aktorkę o rękę.

Z kim spotykał się książę Harry?

Choć wielu twierdzi, że Meghan Markle nie jest odpowiednią partnerką dla księcia Harry'ego (choćby ze względu na pochodzenie czy fakt, że jest rozwódką) to jednak niewielu jest w stanie wskazać, kto mógłby być jej następczynią. Książę Harry spotykał się z niezliczoną liczbą kobiet, ale większość z nich stanowiły jednak blondynki. Z kim spotykał się książę Harry? Kto miał szansę zostać przyszłą księżną?

Zobaczcie w naszej galerii byłe dziewczyny księcia Harry'ego!  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.