Meghan Markle
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jak zmieni się życie Meghan Markle, kiedy wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

Weronika Kostyra 27 listopada 2017 14:30
Meghan Markle
Fot. East News

 

Życie aktorki Meghan Markle znacznie zmieniło się odkąd w zeszłym roku zaczęła spotykać się z następcą brytyjskiego tronu, księciem Harrym. Para jest w sobie szaleńczo zakochana, o czym przekonaliśmy się niedawno, gdy postanowili po raz pierwszy pokazać się publicznie razem. Dzisiaj ogłosili światu, że są zaręczeni i w Wielkiej Brytanii szykuje się kolejny królewski ślub! Życie Amerykanki już nigdy nie będzie takie samo. Jakie będą największe zmiany, gdy dołączy do rodziny Windsorów?

 

Co zmieni się w życiu Meghan Markle?

Być może będzie musiała porzucić swoją karierę

Meghan ma na swoim koncie osiągnięcia jako aktorka, filantropka, blogerka i projektantka mody. Brytyjski dwór królewski jednak, mimo że popiera ambicję, zazwyczaj po ślubie „zachęca” kobiety, by oddały się zajęciom odpowiednim dla damy i wynikającym z nowej roli. Aktorka zamknęła już swojego bloga, a od dłuższego czasu więcej mówi się o jej działalności charytatywnej. Czyżby rzeczywiście zamierzała zastosować się do tego zalecenia? Zrezygnowała już pracy na planie serialu „Suits”, nawet Grace Kelly musiała porzucić aktorstwo zanim została księżną Monako...

 

Nie może być aktywna politycznie

Chociaż do tej pory otwarcie mówiła o swoich poglądach, po ślubie nie mogłaby brać udziału w polityce. Członkowie rodziny królewskiej nie mogą wypowiadać się na tematy polityczne, ani ubiegać się o urzędy publiczne, a także nie biorą udziału w wyborach.

 

Nie może grać w „Monopol”

To dość dziwne, ale członkowie rodziny królewskiej nie grają w tę grę planszową, ponieważ „brutalna i niemoralna”. Mamy nadzieję, że Harry ją o tym uprzedził!

 

Będzie musiała się skromniej ubierać

Meghan ma swój własny styl, jednak będzie musiała go nieco przekształcić, aby wpasować się w dworskie kanony. Wystarczy spojrzeć jak krytycznie oceniane i komentowane są kreacje księżnej Kate.

 

Będzie musiała stosować się do zasad precedencji

Brytyjska rodzina królewska zawsze wchodzi do pomieszczenia i siada zgodnie z kolejnością sukcesji do tronu. Zazwyczaj będzie zatem siadać razem z Harrym i będzie musiała przyzwyczajać się do otoczenia tych samych osób.

 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Dostanie osobistą ochronę

Bycie członkiem rodziny królewskiej nie jest łatwe, szczególnie, że zawsze otaczają ich fani. Jeżeli Meghan Markle dołączy do rodziny, zostanie jej przydzielona specjalna ochrona. Dla aktorki to pewnie nic nowego, ponieważ już od dawna wie, jak dokuczliwi mogą być fani!

 

Dostanie swój własny tytuł

Jako żona księcia Williama nie byłaby tytułowana Meghan, ale Jej Królewska Wysokość Księżna Walii lub Księżna Sussex. Będzie to wiadome od razu po ślubie.

 

Będzie musiała stosować się do decyzji królowej

Meghan i królowa już się poznały, a ich spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. To dobry znak, bo jeżeli aktorka dołączy do rodziny, lepiej nie mieć w królowej wroga. Wszyscy członkowie rodziny powinni iść za przykładem królowej – wstawać kiedy ona i zachowywać zgodnie z wyuczonymi zasadami.

 

Będzie prowadziła bardziej rozrzutny styl życia

Meghan jako popularna aktorka nie może obecnie narzekać na jakość swojego życia, ale jako członek brytyjskiej rodziny królewskiej na pewno będzie żyła w większych luksusach i komforcie. Nie wiadomo jakim budżetem mogłaby dysponować, ale na pewno Harry podzieliłby się z nią pewną częścią swojego majątku wynoszącego 40 milionów dolarów.

 

Zobacz także: Są rówieśniczkami i mają u swego boku księcia! Co łączy, a co dzieli Kate Middleton i Meghan Markle?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.