Meghan Markle dla Vanity Fair
Fot. Instagram @vanityfair
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan Markle po raz pierwszy otwarcie o związku z księciem Harrym: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani”

Gabriela Czernecka 6 września 2017 08:55
Meghan Markle dla Vanity Fair
Fot. Instagram @vanityfair

Związek Meghan Markle i księcia Harry'ego to jeden z głównych tematów brytyjskiej prasy. Szczegóły związku księcia z aktorką ujawnia teraz sama Meghan, która po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu dla magazynu Vanity Fair. Co powiedziała? 

 

Polecamy: „To było kilka długich nocy”. Sekret księcia Harry'ego sprzed 10 lat wyszedł na jaw!

 

Związek Meghan Markle z księciem Harrym

 

O związku Meghan Markle i księcia Harry'ego mówi się od ubiegłego roku. Do tej pory zakochani nie wypowiadali się na temat łączących ich relacji - robili wszystko, by nie podsycać plotek. Dotąd oficjalnie się nie pokazali, a mimo to stali się ofiarami niepochlebnych publikacji. Szczególnie podsycano informacje, dotyczące pochodzenia Markle, która jest starsza od Harry'ego, nie ma królewskich korzeni, a na dodatek jest rozwódką. Mówiono nawet, że Harry, stanął w obronie swojej dziewczyny, czym automatycznie sprzeciwił się macosze, Kamili. 

 

Informacja potwierdzająca, że Meghan Markle i książę Harry są razem, wyszła prosto z Pałacu Kensington. Książę Harry poprosił wówczas, by jemu i jego partnerce nie zakłócano spokoju. Teraz po raz pierwszy Meghan Markle postanowiła opowiedzieć o związku z księciem. Na to czekali wszyscy fani aktorki! 

 

Polecamy: Księżna Camilla ostro do Meghan Markle: „Nie możesz poślubić Harry'ego”! Dlaczego atakuje partnerkę księcia? 

oraz: Książę Harry po raz pierwszy w poruszających słowach o pogrzebie matki: „Dzisiaj taka sytuacja nie miałaby miejsca”

 

Meghan Markle dla Vanity Fair

 

W najnowszym wywiadzie dla magazynu Vanity Fair Meghan Markle przerwała milczenie i opowiedziała o nowym chłopaku: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani. Wiem, że nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pójść naprzód, przedstawić siebie, opowiadać historie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że teraz jest moment dla nas. Absolutnie wyjątkowy”, powiedziała gwiazda serialu Suits. Meghan komentuje także całe zamieszanie, jakie powstało wokół jej osoby. „Koniec końców myślę, że to całkiem proste - jesteśmy po prostu dwojgiem ludzi, którzy się kochająSpotykaliśmy się w tajemnicy przez sześć miesięcy zanim wyszło to na jaw. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to percepcja ludzi. Ja się nie zmieniłam, jestem ciągle tą samą osobą i nigdy nie definiowałam siebie poprzez ten związek, powiedziała.

 

Meghan zapewnia, że nie czyta komentarzy pod swoim adresem, mówiąc że cały czas jej chłopak wiernie ją wspiera. „Nie czytam prasy. Ludzie blisko związani ze mną wiedzą kim jestem. Reszta to tylko niepotrzebny hałas”, mówi dla Vanity Fair. Aktorka nie zdradziła jednak informacji, czy już jest narzeczoną księcia czy jeszcze nie. Jedno ze źródeł mówi, że para już jest zaręczona, ale na razie chce utrzymywać tę informację w tajemnicy. Nie wszyscy fani aktorki są zadowoleni z tego, że postanowiła uzewnętrznić się w wywiadzie.

 

Wywiad Meghan dla Vanity Fair to pewnego rodzaju próba walki z dotychczasowym wizerunkiem aktorki. Dziennikarka opiewa w zachwytach nad Markle, sugerując że byłaby ona idealną księżną. Niektórzy fani twierdzą, że księżna Kate przypadła mediom do gustu właśnie tym, że nie opowiadała o związku z księciem Williamem, choć o ich relacji mówiono o wiele wcześniej przed oficjalnym potwierdzeniem ich związku. Meghan nawet nie jest jego narzeczoną, a już opowiada o wielkiej miłości, będąc gwiazdą okładki. Czy to był dobry krok? To się okaże... 

Meghan Markle dla Vanity Fair
Fot. Instagram @vanityfair

Meghan Markle dla Vanity Fair
Fot. Instagram @vanityfair
Meghan Markle dla Vanity Fair
Fot. Instagram @vanityfair

Polecamy: Książę Albert II staje w obronie związku Meghan Markle i księcia Harry'ego! Co na to królowa Elżbieta II?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.