Księżniczka Charlotte do szkoły
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżniczka Charlotte w ogniu krytyki?!

William i Kate musieli interweniować!

REDAKCJA VIVA! 24 listopada 2019 10:51
Księżniczka Charlotte do szkoły
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News

Jeden z brytyjskich dziennikarzy pozwolił sobie na zbyt wiele? Księżna Kate i książę William postanowili zainterweniować! Księżniczka Charlotte została wyśmiana?! Jak do tego doszło?

Księżniczka Charlotte została urażona? 

Czy to w ogóle możliwe? Księżniczka Charlotte skrada show za każdym razem, kiedy pojawia się u boku rodziców czy rodzeństwa. Urzeka, rozbawia i rozczula… A jednak jeden z brytyjskich dziennikarzy pozwolił sobie pożartować z małej księżniczki. Niedawno Greg James udzielił wywiadu, w którym dla Daily Mirror, gdzie opowiadał o swojej reakcji na zdjęcia z pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte. Dziennikarz swoimi przemyśleniami podzielił się ze słuchaczami podczas jednej z audycji, którą prowadził.

„Zobaczyłem zdjęcie i powiedziałem: Kto do cholery ściska dłoń nauczycielce pierwszego dnia szkoły?”. Okazuje się, że programu wysłuchali rodzice księżniczki. William i Kate zaprosili dziennikarza do pałacu Kensington.

„Powiedzieli: ,,Słuchaliśmy w porannym programie o pierwszym dniu małej Charlotte i chcielibyśmy z tobą porozmawiać o całej tej sprawie z uściskiem dłoni". Pomyślałem: O nie. Słyszeli jak mówiłem, że szkoła jest tak ekskluzywna, że trzeba wymieniać uściski dłoni z nauczycielami każdego dnia. Za moich czasów było inaczej. Miałeś szczęście, jak ktoś się do ciebie uśmiechnął”, relacjonował.

Jak zakończyła się cała sprawa? Oczywiście pozytywnie. Księżna Kate i książę William załagodzili całą sytuacji. Okazało się, że mają duże poczucie humoru. 

księżniczka Charlotte, księżniczka Estelle
Fot. East News

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…