Księżniczka Charlotte do szkoły
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżniczka Charlotte w ogniu krytyki?!

William i Kate musieli interweniować!

REDAKCJA VIVA! 24 listopada 2019 10:51
Księżniczka Charlotte do szkoły
Fot. AARON CHOWN/AFP/East News

Jeden z brytyjskich dziennikarzy pozwolił sobie na zbyt wiele? Księżna Kate i książę William postanowili zainterweniować! Księżniczka Charlotte została wyśmiana?! Jak do tego doszło?

Księżniczka Charlotte została urażona? 

Czy to w ogóle możliwe? Księżniczka Charlotte skrada show za każdym razem, kiedy pojawia się u boku rodziców czy rodzeństwa. Urzeka, rozbawia i rozczula… A jednak jeden z brytyjskich dziennikarzy pozwolił sobie pożartować z małej księżniczki. Niedawno Greg James udzielił wywiadu, w którym dla Daily Mirror, gdzie opowiadał o swojej reakcji na zdjęcia z pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte. Dziennikarz swoimi przemyśleniami podzielił się ze słuchaczami podczas jednej z audycji, którą prowadził.

„Zobaczyłem zdjęcie i powiedziałem: Kto do cholery ściska dłoń nauczycielce pierwszego dnia szkoły?”. Okazuje się, że programu wysłuchali rodzice księżniczki. William i Kate zaprosili dziennikarza do pałacu Kensington.

„Powiedzieli: ,,Słuchaliśmy w porannym programie o pierwszym dniu małej Charlotte i chcielibyśmy z tobą porozmawiać o całej tej sprawie z uściskiem dłoni". Pomyślałem: O nie. Słyszeli jak mówiłem, że szkoła jest tak ekskluzywna, że trzeba wymieniać uściski dłoni z nauczycielami każdego dnia. Za moich czasów było inaczej. Miałeś szczęście, jak ktoś się do ciebie uśmiechnął”, relacjonował.

Jak zakończyła się cała sprawa? Oczywiście pozytywnie. Księżna Kate i książę William załagodzili całą sytuacji. Okazało się, że mają duże poczucie humoru. 

księżniczka Charlotte, księżniczka Estelle
Fot. East News

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.