EN_01371462_8525 Księżniczka Charlotte, GettyImages-3246050 królowa Elżbieta II
Fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS, Keystone/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżniczka Charlotte obchodzi ósme urodziny! Do kogo jest podobna?

Internauci nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 2 maja 2023 11:37
EN_01371462_8525 Księżniczka Charlotte, GettyImages-3246050 królowa Elżbieta II
Fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS, Keystone/Getty Images

Księżniczka Charlotte obchodzi ósme urodziny. Portret córeczki księżnej Kate i księcia Williama pojawił się na oficjalnych kanałach społecznościowych brytyjskiej rodziny królewskiej. Pamiątkowe fotografie wykonała oczywiście dumna mama! A w komentarzach internauci prześcigają się w domysłach, do kogo podobna jest Charlotte! Bardziej przypomina księżną Dianę a może Elżbietę II? Niektórzy uważają, że to wykapany tata!

Księżniczka Charlotte świętuje 8. Urodziny. Do kogo jest podobna?

To wyjątkowy miesiąc dla rodziny królewskiej. Już w sobotę, 6 maja odbędzie się uroczysta koronacja króla Karola. Ale teraz to księżniczka Charlotte obchodzi swój wielki dzień. Pociecha książęcej przyszła na świat 2 maja 2015 roku. Właśnie skończyła osiem lat! Trudno uwierzyć, ze czas tak szybko płynie. Młodsza siostra księcia George’a szybko zaskarbiła sobie sympatię fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczynka zajmuje czwarte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. Czym się pasjonuje? Charlotte kocha sport – taniec i gimnastykę artystyczną. Na co dzień rozwija swoje pasje.

W mediach społecznościowych pojawił się urodzinowy portret księżniczki wykonany przez jej mamę – Kate Middleton. Uśmiech nie schodzi z twarzy ośmiolatki! Dziewczynka zapozowała do zdjęcia w ślicznej białej sukience w drobne kwiaty. 

Czytaj też: Oto najpiękniejsze fryzury i makijaże z Gali MET 2023

W komentarzach zaroiło się od życzeń i zachwytów. Niektórzy uważają, że dziewczynka to wierna kopia babci, księżnej Diany. Inni twierdzą, że przypomina prababcię, królową Elżbietę II. Ale nie brakuje też osób, które w Charlotte zauważają więcej cech księcia Williama. Nowa urodzinowa fotografia rozwiewa te wątpliwości? 

„To wierna kopia taty”, „Wow! Rośnie tak szybko. Jest piękna i wygląda jak jej tata. Wszystkiego najlepszego”, „Śliczna dziewczynka! Bliźniaczka swojego taty”, „Wszystkiego najlepszego! Charlotte wygląda całkiem jak jej tata”, czytamy.  

Czytaj też: Księżniczka Charlotte łudząco przypomina królową Elżbietę na starych zdjęciach

Księżniczka Charlotte, Msza świąteczna,  grudzień 2022
Fot. DANIEL LEAL/AFP/East News

Księżniczka Charlotte, Msza świąteczna,  grudzień 2022

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.