książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte i książę George są bardzo zżyci! Jest jednak coś, co ich różni...

Nie uwierzycie, o co chodzi!

Gabriela Czernecka 4 października 2019 09:12
książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Dzieci Kate i Williama, czyli George, Charlotte i Louis, są ulubieńcami Brytyjczyków. Za każdym razem kiedy są widziani w towarzystwie rodziców podczas publicznych wyjść, skupiają na sobie zainteresowanie mediów. Są grzeczni i dobrze wychowani, a także uroczy i radośni, jak każde dziecko. Rodzice chcą, aby mieli zwyczajne i szczęśliwe dzieciństwo i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest. Dzieci mają ze sobą świetny kontakt, a najnowsze słowa Kate są tylko dowodem na to, jak bardzo są zżyci! 

Co łączy Charlotte i George'a?

Książę William i księżna Kate rozpoczęli swoje royal tour po Pakistanie. Wspominając tę wizytę Kate udzieliła wywiadu, w którym pojawił się wątek kulinarnych upodobań jej rodziny. Księżna przyznała, że lubi kuchnię azjatycką, a w domu czasami zdarza się jej przygotowywać curry dla całej rodziny. Okazuje się, że gotowanie dla całej rodziny nie jest w jej przypadku proste.

Wszystko dlatego, że każdy z członków rodziny Cambridge ma... inne upodobania. I choć wydawało się, że George i Charlotte są niemal identyczni - z wyglądu oboje coraz bardziej przypominają tatę, a co do zachowania, to obojgu zdarza się być niegrzecznym i postawić na swoim, to w przypadku jedzenia mają kompletnie inne zdanie. 

Jak przyznała księżna Kate, gdy robi curry, robi dwa rodzaje tego dania - ostrzejsze dla siebie i Williama oraz wersję łagodniejszą dla dzieci. Przyznaje jednak, że Charlotte zdarza się podjadać ostre curry z talerzy rodziców. „Ona bardzo lubi pikantne potrawy”, wyjawia Kate. Tego się po księżniczce nie spodziewaliśmy!  

Jednorożec księżniczka Charlotte, książę George
Fot. Associated Press/East News

Księżniczka Charlotte, księżna Kate, regaty
Fot. SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!