Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. East News
O tym się mówi!

Księżna Kate i księżniczka Charlotte wybrały pasujące stylizacje. Mama i córka dumnie prezentowały się razem

Wyglądały zachwycająco!

Aleksandra Frankowska 17 czerwca 2024 11:51
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. East News

W weekend z okazji uroczystych obchodów urodzin króla Karola III, po raz pierwszy od miesięcy mogliśmy zobaczyć publicznie księżną Kate. Ta zachwyciła wyglądem i dobrą formą, chociaż przechodzi obecnie chemioterapię. Dumnie u jej boku kroczyła księżniczka Charlotte, która stylizacją bardzo pasowała do swojej mamy. 

Księżna Kate i księżniczka Charlotte podczas urodzin króla

Mama i córka wyglądały zjawiskowo tego dnia. Księżna Kate wybrała białą sukienkę od ulubionej projektantki Jenny Packham z czarnymi wstawkami. Księżniczka Charlotte z kolei miała granatową sukienkę z białymi elementami, nawiązującą do stroju jej mamy. Obie panie dumnie kroczył obok siebie. Widać, że Charlotte bardzo chce być, jak jej mama i stara się dotrzymać jej kroku. Zawsze również pilnuje, aby zachowanie jej młodszego brata Louisa było nienaganne. Sama odkąd jest już starsza, doskonale przestrzega królewskiej etykiety.

Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Rex Features/East News

ZOBACZ: Cezary Pazura ostro skrytykował gwiazdorzących aktorów: „Za moich czasów jak aktor przychodził do pracy, to najpierw pytał, co ma zrobić, a dopiero dowiadywał się za ile”

Księżna zachwyciła wspaniałą prezencją

Wszystkie oczy zwrócone były oczywiście na Kate, która pojawiła się publicznie po raz pierwszy od Bożego Narodzenia 2023. Księżna, która jest po operacji jamy brzusznej, przechodzi obecnie prewencyjną chemioterapię z uwagi na wykryty u niej nowotwór. Wyglądała naprawdę świetnie. Media na całym świecie rozpisują się o tym, jak doskonale wyglądała, a fani rodziny królewskiej życzą jej zdrowia i wierzą, że to wystąpienie jest już znakiem powrotu do pełni sił.

W sieci nie milkną również komentarze nad jej postawą. Gest docenił również sam król Karol III, który zmienił dla synowej wieloletnią tradycję. Na królewskim balkonie zajęła ona miejsce księcia Williama, tuż obok króla. W ten sposób Karol okazał jej ogromny szacunek i uznanie - w końcu pojawiła się publicznie mimo choroby i wielu plotek, które rodziły się przez ostatnie miesiące wokół jej nieobecności.  

Księżna Kate
Fot. Backgrid/East News

Księżna Kate
Fot. JUSTIN TALLIS/AFP/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.