Królowa Elżbieta, księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Księżniczka Charlotte łudząco przypomina królową Elżbietę na starych zdjęciach

Co za podobieństwo!

Aleksandra Frankowska 13 kwietnia 2023 17:27
Królowa Elżbieta, księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

Księżniczka Charlotte to prawdziwa kopia królowej Elżbiety II. Na zdjęciach z przeszłości monarchini wyglądała niemal identycznie co jej prawnuczka. 2 maja księżniczka Charlotte kończy 8 lat. Z roku na rok coraz bardziej przypomina swoją zmarłą we wrześniu prababcię. Czy Wy też widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Jedna zawsze w świetle reflektorów, druga w jej cieniu. Jaka relacja naprawdę łączyła królową Elżbietę II i księżniczkę Małgorzatę?

Księżniczka Charlotte niczym królowa Elżbieta II

Podobieństwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej są na wielu polach. Księżniczka Beatrice i książę Andrzej, czy książę William i księżna Diana. Największą jednak uwagę od miesięcy zwraca księżniczka Charlotte, która jest łudząco podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety. Zdjęcia monarchini sprzed lat są wyjątkowe. Mała księżniczka po prababci odziedziczyła zdecydowanie zawadiacki uśmiech i kształt ust. Co jeszcze?

Księżniczka Charlotte, msza z okazji rocznicy śmierci księcia Filipa, 29.03.2022
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wiele osób uważa, że Charlotte doskonale weszła w rolę, bowiem to właśnie ona poucza swoich braci o odpowiednim zachowaniu podczas publicznych wystąpień. Kiedyś nieco zawadiacka, teraz stanowcza i rozsądna. Zdecydowanie zasady etykiety nie są jej obce. Królowa Elżbieta zawsze je szanowała, stąd też wiele osób dopatruje się w Charlotte młodej Elżbiety.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata „była czarną owcą rodziny królewskiej”. Oto 10 ciekawostek z życia niepokornej księżniczki

Zdecydowanie młodą księżniczkę i zmarłą królową łączy miłość do psów i sportu.

Królowa Elżbieta
Fot. Getty Images

Diana czy Elżbieta?

Niektórzy jednak twierdzą, że Charlotte znacznie bardziej przypomina swoją babcię, księżną Dianę. Królowa Ludzkich Serc nie miała możliwości poznać Charlotte, ani nawet jej mamy, księżnej Kate. Na zdjęciach z dzieciństwa również przypomina małą księżniczkę. Podobieństwo do babci lub prababci jest tutaj sporne. Wiele osób uważa w różny sposób. Jedno jest pewne – mała księżniczka wdała się w rodzinę królewską bez dwóch zdań. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?