makijaż Celine
Fot. Instagram
Ze świata urody

Po sukcesie z perfumami, dom mody Celine lansuje linię kosmetyków do makijażu

Debiutuje z karminową pomadką

Marta Cieplak 14 marca 2024 18:30
makijaż Celine
Fot. Instagram

Luksusowa marka Celine, po sukcesie kolekcji perfum Haute Parfumerie Hediego Slimane'a, wprowadzonej na rynek w 2019 roku, dołącza do rynku kosmetycznego na dobre. Debiutuje właśnie z kosmetykami do makijażu Céline Beauté., a konkretnie ze szminką. Na razie mowa o jednym odcieniu, ale na styczeń 2025 roku planowane jest poszerzenie jej do 15 odcieni.

Kosmetyki do makijażu Céline Beauté

Celine zaczyna przygodę ze światem beauty od pomadki Le Rouge Celine o satynowym wykończeniu. Choć pełna kolekcja zostanie wprowadzona dopiero w styczniu 2025 roku, już jesienią 2024 będzie można kupić jeden z odcieni – Triomphe. To dokładnie ten kolor, który miały na ustach modelki podczas jesienno-zimowego pokazu Celine w Paryżu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CELINE (@celine)

Pomadka Rouge Triomphe to szminka nawilżająca i długotrwała o satynowym wykończeniu. Aż w 89% wykonana jest ze składników pochodzenia naturalnego, a malując nią usta można będzie wyczuć zapach róży i pudru ryżowego. Szminka Celine będzie miała wymienne wkłady (bardzo eko), które będą zamknięte w fasetowanej, złotej, metalowej obudowie, zaprojektowanej oczywiście przez dyrektora kreatywnego Celine – Hedi Slimane'a, którego jak mówi zainspirował „klasycyzm w stylu francuskim z końca XVIII wieku, zwłaszcza złota biżuteria Ludwika XVI i charakterystyczny modernistyczny minimalizm art deco". Pomadka jest zapakowana w czarne, aksamitne etui z logiem marki i białe pudełko o fakturze „grain de poudre", dodatkowo ozdobione efektownymi wytłoczeniami. 

Takie samo, lecz srebrne etui, zarezerwowano natomiast dla balsamu dla ust. Srebrna wersja etui została stworzona dla nadchodzącego balsamu do ust marki. Co ciekawe, na stronie Celine można już teraz kupić skórzane etui na szminkę na złotym łańcuszku.

Jednak szminka to nie wszystko, co będzie miała do zaoferowania marka Céline Beauté. W kolekcji znajdą się wspomniane balsamy do ust, róże do policzków, kredki do oczu, tusz do rzęs, puder sypki i lakier do paznokci. Już się nie możemy doczekać! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.