Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym się mówi

Beata Kozidrak zachwyca figurą. Jak ona to robi?

Zrezygnowała tylko z jednej rzeczy...

Marta Cieplak 8 marca 2024 12:30
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, znana polska piosenkarka i jurorka programów telewizyjnych, słynie nie tylko z genialnego głosu, ale także z nienagannej sylwetki i niezwykłej energii. Zdradziła, jak jej się to udało i z jakich składników rezygnuje, by utrzymać wagę. Poznaj sekret diety Beaty Kozidrak!

ZOBACZ TAKŻE: Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak. Gwiazda rozwiodła się siedem lat temu, dziś żałuje jednej rzeczy...

Dieta Beaty Kozidrak

Tajemnica utrzymania odpowiedniej wagi i dobrej kondycji fizycznej Beaty Kozidrak opiera się przede wszystkim na zdrowej diecie i regularnym uprawianiu sportu. Gwiazda nie wyznaje żadnych rewolucyjnych diet cud, które obiecują szybką utratę kilogramów, ale potem prowadzą do efektu jojo. Zamiast tego stawia na zdrowe i zrównoważone posiłki, które dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Beata Kozidrak w pewnym momencie skorzystała z porad doświadczonej dietetyczki, która pomogła jej ustawić zrównoważoną dietę na poziomie 1500 kcal dziennie. Przyznaje też, że najważniejszym dla niej posiłkiem jest zdecydowanie śniadanie, które ma zapewnić jej energię na cały, często bardzo aktywny dzień.

„Moje dania są eko, dostosowane do mnie. Ale jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę” powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Okazuje się, że jedyną rzeczą, którą naprawdę ograniczyła jest cukier. Ale jak sama mówi, nie było to dla niej wielkim wyzwaniem, bo z natury nie jest łasuchem. Za to dzięki unikaniu cukru może czasem pozwolić sobie na inne „grzeszki” jak na przykład majonez czy śledzie.

Co ćwiczy Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak piękną sylwetkę i długie nogi zawdzięcza także aktywności fizycznej. Zarówno tej na scenie (w trakcie występów daje z siebie wszystko), jak i poza nią. 63-letnia artystka przyznaje, że w wolnych chwilach pływa i jeździ na rowerze. Ćwiczy także regularnie w domu. Dzięki temu ma siłę na szaleństwie na scenie, które trwają nawet 90 minut!

Zobaczcie tylko jak świetnie się prezentuje. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.