Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem? Byli małżonkowie ruszają w trasę!

„Rozdzieliliśmy życie nasze prywatne [...], ale pasję zostawiliśmy”

Maria Elas 3 lutego 2024 13:05
Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znów razem! Nie chodzi tu jednak o związek — byłych partnerów łączy dziś jedynie współpraca. Właśnie rusza nowa, jubileuszowa trasa Bajmu z okazji 45. roczicy założenia zespołu. Jak wyglądają relacje byłych małżonków? 

Związek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez prawie cztery dekady. Niestety z biegiem czasu zrozumieli, że dalsza wspólna przyszłość nie jest im pisana. W 2014 r. zdecydowali się na separację, a dwa lata później wzięli rozwód. Chociaż ich życie miłosne się zakończyło, nie wpłynęło to na ich relacje względem zawodowym. „Mój były mąż jest managerem Bajmu, cały czas pracuję z Andrzejem. Jesteśmy założycielami zespołu Bajm, nasze relacje są bardzo pozytywne” mówiła po rozstaniu wokalistka. 

Artystce zależało, by prywatne relacje nie odbiły się na przyszłości Bajmu. Na szczęście jej Andrzej Pietras miał do całej sytuacji dokładnie takie samo zdanie. Ich rozwód przeszedł bardzo spokojnie. „Rozwodu nie traktuję w kategorii bolesnych doświadczeń, był raczej wyprostowaniem mojego życia. Myślę, że powinnam się na to zdecydować dużo wcześniej” wyznała w rozmowie z Faktem. Dziś oboje układają sobie życie na nowo — Beata Kozidrak w 2023 r. nawet się zaręczyła!

Zobacz także: Katarzyna Dowbor po latach wróciła do TVP jako prowadząca "PnŚ". Ekranowego partnera przestrzegła przed jedną rzeczą

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras powrócili! Byli małżonkowie ruszają w trasę koncertową

Beata Kozidrak wciąż się spełnia, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. „Poukładałam sobie życie na nowo i jestem szczęśliwa, bo sama decyduję o sobie, ale nie zamykam się też na miłość. Jestem taką artystką, która musi być zakochana, żeby tworzyć”, mówiła w rozmowie z Faktem. W międzyczasie wydała solową płytę, B4, oraz kontynuowała swoją działalność w Bajmie. Jej zaangażowanie owocuje: zespół niedługo świętować będzie 45. rocznicę. Z tej okazji muzycy wybierają się w trasę. 

Andrzej Pietras jako menadżer wybierze się w trasę wraz z muzykami. Jak mówiła Beata Kozidrak, ich przeszłość „nie przeszkadza nam pracować ze sobą, ponieważ zawsze byliśmy wizjonerami, dużo ze sobą rozmawialiśmy, snując plany, jak zaskoczyć publiczność, w którą stronę pójść”. Jej były partner zgodził się z nią, oraz dodał: „Muzyka to nie jest nasza praca, tylko pasja. I my rozdzieliliśmy to. Rozdzieliliśmy życie nasze prywatne, które poszło trochę inaczej, prawda? Ale pasję zostawiliśmy” opowiadał o dawnych czasach.  

Zespół Bajm pojawi się na 12 koncertach w całej Polsce. Pierwsza impreza odbywa się 03.02.24 r. na Warszawskim Torwarze. Jak podaje SuperExpress, grupa może zarobić nawet 840 tysięcy złotych!  

Czytaj również: Nikt nie wiedział o tajemniczej umowie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Nie chodzi o intercyzę

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Srebrne Jabłka 2012, 18.02.2013 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Srebrne Jabłka 2012, 18.02.2013 rok

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.