Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
Metamorfozy gwiazd

Izabela Trojanowska już tak nie wygląda! Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę

Wróciła do wizerunku sprzed lat

Aleksandra Frankowska 14 marca 2024 13:27
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Od lat jest ikoną muzyki i mody w Polsce. Izabela Trojanowska to nie tylko wokalistka, ale również aktorka, znana przede wszystkim z serialu "Klan". Jej przebój "Wszystko, czego dziś chcę" do dziś jest na ustach całej Polski. Teraz Trojanowska zaskoczyła nowym wizerunkiem. 

ZOBACZ TEŻ: Zaskoczyła fanów. Ania Starmach odchodzi z Masterchefa: „Poczułam, że właśnie teraz jest ten moment"

Izabela Trojanowska już tak nie wygląda

Izabela Trojanowska zaskoczyła fanów nową, a raczej... starą fryzurą! Wygląda absolutnie zjawiskowo, niczym sprzed lat! Czy wokalistka znalazła przepis na wieczną młodość?

"Postanowiłam wrócić do fryzury sprzed ponad 40 lat, która narodziła się w salonie Vidala Sassoona w Londynie na początku lat 80-tych. A wszystko dlatego, że po latach znalazłam osobę, która uczyła się od samego mistrza - Dobrawę Piękos-Szymańską!" - napisała pani Izabela na Facebooku

Izabela Trojanowska zachwyciła fanów

Pod zdjęciem z metamorfozą pojawił się ogrom komentarzy od zachwyconych fanów, którzy właśnie w takiej fryzurze najlepiej pamiętają swoją ulubioną wokalistkę. Izabela Trojanowska wygląda doskonale i widać, że w tym looku czuje się najlepiej. Kto wie, może nagra jeszcze jakiś przebój, do którego zachęci ją nowa fryzura? Czekamy z niecierpliwością! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Serca telewidzów podbiła w „Klanie” jako zakonnica, spotkała ją ogromna tragedia. Co dziś robi i jak wygląda Agnieszka Wosińska?

Izabela Trojanowska, sesja, lata 90. XX wieku
Fot. Thomas Lebie / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.