Księżniczka Beatrice urodziła
Fot. Chris Jackson/Getty Images)
króLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Beatrice urodziła! Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 20 września 2021 14:08
Księżniczka Beatrice urodziła
Fot. Chris Jackson/Getty Images)

Księżniczka Beatrice urodziła! Grono prawnuków królowej Elżbiety II II właśnie się powiększyło. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson właśnie została mamą. Pałac Buckingham wydal oficjalne oświadczenie. Poznajcie szczegóły.

Księżniczka Beatrice urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Księżniczka Beatrice oraz Edoardo Mapelli Mozzi poinformowali o radosnej nowinie zarówno królową, jak i najbliższych Beatrice i jej męża. Pałac Buckingham już w oświadczeniu o ciąży księżniczki podawał, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat jesienią tego roku. W piątek podano, że księżniczka trafiła do szpitala więc wszyscy z niecierpliwością czekali na radosną nowinę. Tę właśnie ogłosił Pałac Buckingham.

Zobacz:  Brak zdjęć z rodzicami, nie było Kate i Meghan. Oto, co musicie wiedzieć o ślubie Beatrice!

Księżniczka Beatrice urodziła córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat w sobotę chwilę przed północą londyńskiego czasu. Dziecko księżniczki Beatrice przyszło na świat w szpitalu Chelsea and Westiminster Hospital. „Księżniczka i jej dziecko czują się dobrze, a para już nie może doczekać się aż przedstawi swoją córeczkę synkowi Christopherowi Woolfowi”, głosi oświadczenie Pałacu. 

Księżniczka Beatrice została mamą córeczki 

Warto dodać, że mąż księżniczki Beatrice od kilku lat spełnia się w roli rodzica - ma syna z poprzedniego związku. Christophera Wolfa, dla którego Beatrice jest macochą. Na początku roku mamą została siostra Beatrice, księżniczka Eugenia, która urodziła chłopca, Augusta Philipa. Dziecko Beatrice jest dwunastym prawnukiem królowej.  Jak na razie imię córki księżniczki Beatrice nie jest znane.  

księżniczka Beatrice mąż
Fot. Ricky Vigil M/GC Images

księżniczka Beatrice dziecko
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Apple

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.