Księżniczka Beatrice urodziła
Fot. Chris Jackson/Getty Images)
króLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Beatrice urodziła! Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 20 września 2021 14:08
Księżniczka Beatrice urodziła
Fot. Chris Jackson/Getty Images)

Księżniczka Beatrice urodziła! Grono prawnuków królowej Elżbiety II II właśnie się powiększyło. Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson właśnie została mamą. Pałac Buckingham wydal oficjalne oświadczenie. Poznajcie szczegóły.

Księżniczka Beatrice urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Księżniczka Beatrice oraz Edoardo Mapelli Mozzi poinformowali o radosnej nowinie zarówno królową, jak i najbliższych Beatrice i jej męża. Pałac Buckingham już w oświadczeniu o ciąży księżniczki podawał, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat jesienią tego roku. W piątek podano, że księżniczka trafiła do szpitala więc wszyscy z niecierpliwością czekali na radosną nowinę. Tę właśnie ogłosił Pałac Buckingham.

Zobacz:  Brak zdjęć z rodzicami, nie było Kate i Meghan. Oto, co musicie wiedzieć o ślubie Beatrice!

Księżniczka Beatrice urodziła córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat w sobotę chwilę przed północą londyńskiego czasu. Dziecko księżniczki Beatrice przyszło na świat w szpitalu Chelsea and Westiminster Hospital. „Księżniczka i jej dziecko czują się dobrze, a para już nie może doczekać się aż przedstawi swoją córeczkę synkowi Christopherowi Woolfowi”, głosi oświadczenie Pałacu. 

Księżniczka Beatrice została mamą córeczki 

Warto dodać, że mąż księżniczki Beatrice od kilku lat spełnia się w roli rodzica - ma syna z poprzedniego związku. Christophera Wolfa, dla którego Beatrice jest macochą. Na początku roku mamą została siostra Beatrice, księżniczka Eugenia, która urodziła chłopca, Augusta Philipa. Dziecko Beatrice jest dwunastym prawnukiem królowej.  Jak na razie imię córki księżniczki Beatrice nie jest znane.  

księżniczka Beatrice mąż
Fot. Ricky Vigil M/GC Images

księżniczka Beatrice dziecko
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Apple

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.