Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER
O tym się mówi

Konflikt żony i syna Krzysztofa Krawczyka nadal trwa. Kłótnia przeniosła się poza granice Polski…

Spór podzielił mieszkańców kolonii USA

Marcjanna Maryszewska 21 listopada 2022 10:07
Krzysztof Krawczyk junior na rozprawie, 20.09.2021, Zgierz
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Sądowa batalia o spadek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku nadal trwa. Wdowa po muzyku, Ewa Krawczyk twierdzi, że syn gwiazdora nigdy nie został uwzględniony w dokumencie. Z kolei Krzysztof Krawczyk Junior jest zdania, że istniały jego dwie wersje i podważył testament ojca. Konflikt między obiema stronami zdążył już eskalować i przenieść się poza granice kraju.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior wywołali skandal w Chicago

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka jego syn nieprzerwanie walczy o część spadku po ojcu. Nic nie wskazuje, że kres tej sprawy nastąpi w najbliższym czasie. Z ostatnich doniesień wiadomo, że wdowa po muzyku oraz jego wieloletni menadżer Andrzej Kosmala w miniony weekend zagościli w największej Polonii w Ameryce Północnej, która znajduje się w Chicago. Do konfliktu dołączyli się jej mieszkańcy. Część z nich wolałaby, aby to Krzysztof Krawczyk junior był ich gościem.

CZYTAJ TAKŻE: 18 lat temu Marcin Pawłowski przegrał walkę z nowotworem. Nazywany był przyszłością telewizji...

„Od wielu lat jestem mieszkanką Chicago. Bardzo mi zależy, aby pomóc synowi pana Krzysztofa, to on powinien przyjechać do Chicago, a nie jego macocha i menadżer. Znałam jego mamę Halinę Żytkowiak oraz brata Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja. Syn Krzysztofa po wypadku miał uszkodzony pień mózgu oraz stłuczenie płatów czołowych. Wymagał rehabilitacji. Polonia przed laty zbierała na to pieniądze, które zostały przekazane ojcu” - mówiła Barbara Wolosz, cytowana przez Super Express.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, Studio Dzień Dobry TVN, 11.2010

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, Studio Dzień Dobry TVN, 11.2010
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Krawczyk junior. Mieszkańcy Polonii Chicago zapraszają go na koncert

Kobieta ujawniła nowe fakty dotyczące życia juniora. Okazuje się, że młody mężczyzna pozostawał pod opieką babci aż do jej śmierci. Po tragedii syn muzyka pozostał zostawiony sam sobie. Na to wszystko nałożyły się liczne dolegliwości zdrowotne i niepełnosprawność, która była skutkiem nieszczęśliwego wypadku z przeszłości...

„Mimo że babcia chciała, aby wnuk dostał mieszkanie po niej, nie stało się tak. Sprowadził się tam z Rzeszowa brat Krzysztofa, Andrzej, który był malarzem, miał problemy alkoholowe. Igor zamieszkał z tą rodziną dysfunkcyjną. Często błąkał się po ulicach jak bezdomny. Nie miał środków na bieżące wydatki i leki. Dopiero, gdy trafił do Studia Integracji Pana Cwynara ma opiekę, przechodził muzykoterapię. Sama na ile mogę to pomagam mu materialnie”, wyznała rozmówczyni tabloidu zaznaczając, że młody Krawczyk ma otwartą zbiórkę internetową na bieżące wydatki.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kasia Figura za rozstanie z mężem zapłaciła wysoką cenę: "Życie moje i córek było zagrożone"

Kobieta dodała, że byłaby szczęśliwa, aby syn muzyka pewnego dnia przyleciał do Stanów Zjednoczonych i dał występ dla Polonii, która chętnie go wesprze. „Byłoby wspaniale, gdyby udało się zorganizować koncert z udziałem Krzysztofa Igora Krawczyka”, podsumowała pani Barbara.  

Krzysztof Krawczyk Junior, 16.03.2022 Łódź Klub Lutnia Koncert "Na pięciolinii wspomnień"

Krzysztof Krawczyk Junior, 16.03.2022 Lodz Klub Lutnia Koncert
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.