Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pochwaliła się w mediach społecznościowych swoimi córkami. Dlaczego?

Sabina Zięba 20 maja 2017 14:30
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

Kinga Rusin pracę w telewizji rozpoczęła już w 1992 roku. Przez pierwsze lata pracowała jako tłumaczka i prezenterka. W 1994 roku po roku znajomości poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała do USA. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Pola, która kocha piłkę nożną i aktualnie studiuje w Nowym Jorku. W 2000 roku urodziła się Iga, próbująca obecnie swoich sił w modelingu.

Polecamy też: Kinga Rusin na rajskich wakacjach z córką. Iga Lis fotografuje mamę. Ma talent?

Niestety po dwunastu latach ich małżeństwo się rozpadło, a Tomasz związał się z Hanną Lis, wtedy jeszcze Smoktunowicz. Jednak córki mają wspaniały kontakt z obojgiem rodziców, a dla Kingi są oczkiem w głowie. Dziennikarka często zamieszcza na portalach społecznościowych zdjęcia ze swoimi pociechami, chwaląc się wspólnie spędzanym czasem. Tym razem na Instagramie opublikowała niedawne zdjęcia wykonane przez paparazzich na wspólnych spacerach z córkami, podsumowując: "A jeszcze niedawno były takie malutkie..."

 

A jeszcze niedawno były takie malutkie...😉 #coreczkimamusi #motheranddaughters #mommy #mommysgirls #córeczki #dzienmatki

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Pod zdjęciem przybywa komentarzy zachwyconych fanów, którzy piszą m. in. "Dzieci rosną, a pani młodnieje i wyglądacie jak siostry" oraz "Upływający czas najlepiej widać po dzieciach" czy "Pani wygląda bardziej jak kumpela niż mama".

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.