Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pochwaliła się w mediach społecznościowych swoimi córkami. Dlaczego?

Sabina Zięba 20 maja 2017 14:30
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

Kinga Rusin pracę w telewizji rozpoczęła już w 1992 roku. Przez pierwsze lata pracowała jako tłumaczka i prezenterka. W 1994 roku po roku znajomości poślubiła dziennikarza Tomasza Lisa, z którym wyjechała do USA. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Pola, która kocha piłkę nożną i aktualnie studiuje w Nowym Jorku. W 2000 roku urodziła się Iga, próbująca obecnie swoich sił w modelingu.

Polecamy też: Kinga Rusin na rajskich wakacjach z córką. Iga Lis fotografuje mamę. Ma talent?

Niestety po dwunastu latach ich małżeństwo się rozpadło, a Tomasz związał się z Hanną Lis, wtedy jeszcze Smoktunowicz. Jednak córki mają wspaniały kontakt z obojgiem rodziców, a dla Kingi są oczkiem w głowie. Dziennikarka często zamieszcza na portalach społecznościowych zdjęcia ze swoimi pociechami, chwaląc się wspólnie spędzanym czasem. Tym razem na Instagramie opublikowała niedawne zdjęcia wykonane przez paparazzich na wspólnych spacerach z córkami, podsumowując: "A jeszcze niedawno były takie malutkie..."

 

A jeszcze niedawno były takie malutkie...😉 #coreczkimamusi #motheranddaughters #mommy #mommysgirls #córeczki #dzienmatki

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Pod zdjęciem przybywa komentarzy zachwyconych fanów, którzy piszą m. in. "Dzieci rosną, a pani młodnieje i wyglądacie jak siostry" oraz "Upływający czas najlepiej widać po dzieciach" czy "Pani wygląda bardziej jak kumpela niż mama".

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.