Sabina Zięba 29 czerwca 2017 06:30
1/10
Copyright @Instagram
1/10

W połowie czerwca Kinga Rusin, dziennikarka i właścicielka marki kosmetycznej pat&rub, z partnerem wyjechała na rajskie wakacje. Marek Kujawa postanowił sprawić przyjemność swojej wybrance i dokładnie zaplanował ich wspólny, blisko 3-miesięczny wyjazd do Oceanii, czyli na wyspy Oceanu Spokojnego.

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

Para w pierwszej kolejności odwiedziła wyspy Upolu, Savai'i oraz Manono, które wchodzą w skład terytorium Niezależnego Państwa Samoa. Na miejscu wynajęli samochód i, jak relacjonuje prowadząca "Dzień dobry TVN", poznali "typowe samoański życie, którego "nie mierzy się czasem" tylko rygorem i tradycją". Nocowali m. in. w bungalowach oraz tradycyjnych domach Samoańczyków, czyli falach - "zadaszonych wiatach bez bocznych ścian czy drzwi, bez jakichkolwiek wygód czy intymności", a między wyspami przemieszczali się łódkami bądź promem.

Następnie samolotem udali się na wyspę Ouvéa w Nowej Kaledonii. Kinga Rusin opisuje: "Kanakowie dzielą losy wielu podbitych ludów Melanezji, które kolonizatorzy wykorzystywali jako darmową siłę roboczą, i które później zdziesiątkowały przywiezione z Europy choroby zakaźne. Kanakowie to jedyna w Nowej Kaledonii grupa etniczna z ujemnym przyrostem naturalnym. Razem z nimi giną ich zwyczaje i kultura. Ouvéa to ostatni nienaruszony fragment ich znikającego świata". Po tym doświadczeniu francuski pilot "doświadczający raju" przetransportował parę na wyspę Lifou, gdzie ujrzeli "malownicze klify, z których rozciąga się zapierający dech w piersi widok na granatowo turkusowe wody jednych z najpiękniejszych na świecie zatok". Potem odwiedzili jeszcze tzw. "najbliższą raju wyspę na świecie", czyli L'ile des Pins, Tahiti oraz Mo'oreę.

Polecamy też: Rajskie wakacje Kingi Rusin! Sprawdzamy, ile to kosztuje!

Zakochani zobaczyli wiele bezludnych plaż, spektakularną dżunglę, a także koralowe nawisy. Aktualnie cieszą się klimatem Maupiti. Wiadomo, że za kilka tygodni zakończą podróż zwiedzając archipelag Fiji. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Kingi Rusin w egzotycznym klimacie, a powyżej widzimy dziennikarkę jeszcze w Manono. Trzeba przyznać, że wakacje jej sprzyjają i prezentuje się znakomicie...

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Dziennikarka na wyspie Savai'i przy wodospadzie Afu Aau.

Polecamy też: Jessica Mercedes wybrała się na wakacje. Gdzie wypoczywa blogerka?

3/10
Copyright @Instagram
3/10
4/10
Copyright @Instagram
4/10
5/10
Copyright @Instagram
5/10
6/10
Copyright @Instagram
6/10
7/10
Copyright @Instagram
7/10
8/10
Copyright @Instagram
8/10
9/10
Copyright @Instagram
9/10

Kinga Rusin na Maupiti. Gwiazda zdradziła, że jej strój kąpielowy pochodzi z kolekcji Stelli McCartney dla Adidasa, ale został kupiony aż... 13 lat temu! Dodała: "Spodobał mi się od pierwszego włożenia. Razem
ze mną tył i chudł, ale zawsze się sprawdzał. Lubię kupować rzeczy ponadczasowe, które służą przez lata, w różnych okolicznościach. (...)
Przemysł tekstylny to jeden z największych trucicieli środowiska. Kupujmy z głową! Może rzadziej, a lepszej jakości?".


Polecamy też: TYLKO NAM Anna Starmach opowiedziała o podróży swojego życia. Zobacz zdjęcia wykonane przez jurorkę

10/10
Copyright @Instagram
10/10

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.