Sabina Zięba 25 czerwca 2017 19:00
1/9
Copyright @Instagram
1/9

Nadchodzi sezon wakacyjny, a polskie WAGs prześcigają się w ilości publikowanych zdjęć w mediach społecznościowych z romantycznych wyjazdów z partnerami. Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat od zakończenia sezonu piłkarskiego zdążyli już być we Włoszech (z Wojciechem Szczęsnym oraz MaRiną), a także w Stanach Zjednoczonych i na Bora-Bora. Anna i Robert Lewandowscy krótko odpoczywali w swojej posiadłości na Mazurach, a teraz bawią się we Włoszech, tak jak Kamil i Marta Glikowie. Natomiast Wojciech Szczęsny z MaRiną wraz z Arturem i Sarą Borucami są aktualnie w Stanach Zjednoczonych, podobnie jak Arkadiusz Milik z Jessicą Ziółek.

Polecamy też: Grzegorz Krychowiak z narzeczoną wybrali się na ekskluzywne wakacje! Gdzie wypoczywają?

Przy okazji luksusowych urlopów, WAGs prezentują swoje sylwetki w strojach kąpielowych. Jakie są ich ulubione kroje i marki? Co najczęściej wybierają? Sprawdź w naszej galerii!

2/9
Copyright @Instagram
2/9

Celia Jaunat, narzeczona Grzegorza Krychowiaka, wybiera seksowne stroje podkreślające atuty jej sylwetki. Najczęściej nosi kostiumy marek La Reveche, Kiini oraz Agent Provocateur.

Polecamy też: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wybrali się w romantyczną podróż. Kto im towarzyszy?

3/9
Copyright @Instagram
3/9

Anna Lewandowska częściej niż w kostiumach kąpielowych pojawia się w strojach sportowych. Ostatnio jednak podczas wypoczynku w posiadłości na Mazurach zaprezentowała się w jednoczęściowym, prostym kostiumie marki Calzedonia.

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

4/9
Copyright @Instagram
4/9

Marina Łuczenko-Szczęsna doborem strojów podkreśla swój młody wiek. Lubi stawiać na wyraziste kolory, albo te pastelowe podkreślające jej dziewczęcość. Zakłada standardowe modele, bez udziwnionych krojów. Jej ulubioną ostatnio marką jest m. in. Kiini.

Polecamy też: Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna wybrali się w romantyczną podróż. Kto im towarzyszy?

5/9
Copyright @Instagram
5/9

26-letnia Klaudia Adamczyk, dziewczyna najmłodszego członka reprezentacji Polski, Bartosza Kapustki, lubi podkreślać atuty swojej sylwetki strojami z wycięciami. Wybiera m. in. markę Zaful.

Polecamy też: Jessica Mercedes wybrała się na wakacje. Gdzie wypoczywa blogerka?

6/9
Copyright @Instagram
6/9

Sara Boruc zawsze stara się podążać za aktualnymi trendami. Gdy nastał trend na plecione kostiumy kąpielowe, od razu zaopatrzyła się w kilka egzemplarzy. Lubi marki Kiini, Agent Provocateur oraz Indah.

7/9
Copyright @Instagram
7/9

Jessica Ziółek lubi oryginalne stroje kąpielowe w mocnych, neonowych kolorach. Dodatkowo stawia na oryginalne i ciekawe wycięcia.

Polecamy też: Polskie WAGs aktywnie zagrzewały swoich mężów do walki! Czy to im zawdzięczamy zwycięstwo?

8/9
Copyright @Instagram
8/9

Dominika Grosicka wybiera dwuczęściowe, jednokolorowe stroje kąpielowe, głównie marki Agent Provocateur.

Polecamy też: Polskie gwiazdy uwielbiają kostiumy Agent Provocateur. Która wygląda w nich najlepiej?

9/9
Copyright @Instagram
9/9

Marta Glik wybiera dwuczęściowe kostiumy o kroju typowego wiązanego bikini, jednak nie zdradza ich marek.

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na gorące wakacje. Tak wypoczywają młodzi rodzice!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.