Sabina Zięba 5 marca 2017 09:45
1/7
Copyright @Instagram @chodakowskaewa
1/7

Polskie gwiazdy uciekając przed chłodnym klimatem, coraz częściej odwiedzają gorące, tropikalne miejsca, zalewając wówczas Internet falą zdjęć, na których chwalą się wypracowanymi sylwetkami.

 

Polecamy też: Gorące słońce, piękny krajobraz i miliony stylizacji. Zobacz stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej!

 

Od pewnego czasu największą furrorę w mediach społecznościowych robią stroje kąpielowe marki Agent Provocateur. Ta firma założona w 1994 roku przez syna Vivienne Westwood, Josepha Corré, oraz jego żonę, Serenę Rees, skupia się na bieliźnie. W ich ofercie znajdziemy zmysłowe figi, luksusowe biustonosze, koszule nocne oraz gorsety wytworzone z najwyższej klasy koronek, muślinu, jedwabiu i skóry. Co ciekawe, od projektu do wyprodukowania modelu mija... od dwóch do trzech lat! Jak pisze Elle: "Agent Provocateur, stał się synonimem dekadencji i bardzo śmiałych kampanii, ale nigdy nie przekraczających granic dobrego smaku", a gazeta.pl dodaje: "Ta bielizna jest dość frywolna, seksowna ale z elementem zabawy". Do fanek marki należy Penelope Cruz (która z siostrą miała okazję zaprojektować nawet własną kolekcję) czy Dita von Teese, a poszczególne projekty pojawiły się np. w "Pięćdziesięciu twarzach Greya".

 

Polecamy też: 5 wyjątkowych miejsc, w których bohaterowie filmów o Christianie Greyu uprawiają seks

 

Polki bieliznę tej marki mogą zakupić w sklepie internetowym, a także w jedynym w Polsce butiku w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 59, gdzie znajdziemy sprzedawczynie w specjalnie zaprojektowanych przez Vivienne Westwood kreacjach. A które rodzime gwiazdy już zakupiły stroje Agent Provocateur? Zobacz w naszej galerii.

 

Na zdjęciu Ewa Chodakowska w kostiumie Agent Provocateur.

 

2/7
Copyright @Instagram @dodaqueen
2/7
3/7
Copyright @Instagram @m_rozenek
3/7
4/7
Copyright @Instagram @sinbymannei_com
4/7
6/7
Copyright @Instagram @nataliasiwiec.official
6/7
7/7
Copyright @Instagram @izabella.pyzalska
7/7

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?