Sabina Zięba 27 lutego 2017 21:10
1/9
Copyright @
1/9

„Żony Hollywood” to program wyświetlany w stacji TVN od 2015 roku. Ludzie ciekawi życia kobiet w „wielkim świecie” zapewnili im stałą oglądalność na poziomie około 994 tysięcy widzów. Stacja właśnie emituje 3. sezon telewizyjnego hitu. Skład polskich emigrantek prowadzących życie w Los Angeles zdecydowanie różni się od tych z poprzednich części. Zabrakło m.in. Heleny Kolodziey, Kingi Korty czy Evy Haliny Rich. Mimo to, stacja zapewnia, że „W tym sezonie pojawi się jeszcze więcej barwnych osobowości, pełnych wdzięku i czaru kobiet, które odniosły sukces w Ameryce i cieszą się wspaniałym życiem”. Kogo będziemy oglądać? Poznaj, kim są nowe Żony Hollywood!

 

Polecamy też: Od zera do milionera, czyli jak na sprzedaży hamburgerów dorobić się fortuny

 

2/9
Copyright @Instagram @izabelayamagata
2/9

Izabela Yamagata to bizneswoman pochodząca z Sokołowa Podlaskiego. Przez wiele lat mieszkała w Warszawie, po czym z córką Lailą i mężem (afgańskim dyplomatą) przenieśli się do Wiednia. Europę opuścili w 1983 roku i wyjechali do Nowego Jorku. Następnie przeprowadzili się do Kalifornii. Nieznajomość języka początkowo sprawiała wielki problem, a Izabela nie umiała znaleźć również dla siebie zajęcia - z racji wieku nie miała możliwości pracować jako modelka. Otworzyła swój butik, który po roku sprzedała, po czym zapisała się na kurs zarządzania restauracjami i klubami nocnymi. Wówczas rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem i została sama z córką. Następnie na krótki czas związała się z Włochem, z którym ma syna Giorgio. Po tym epizodzie zaczęła pracować jako barmanka w hotelu Sheraton, gdzie poznała swojego trzeciego męża, Deana Yamagatę. Tworzą udany związek już od 24 lat. Wtedy znalazła również pomysł na siebie i otworzyła szkołę modelek, którą prowadziła przez kilkanaście lat. Obecnie zajmuje się prowadzeniem domu.

 

Polecamy też: Oscary 2017: Meryl Streep ma najwięcej nominacji. A kto dostał najwięcej statuetek w historii?

 

Izabela lubi podróże, gotowanie oraz dekorowanie wnętrz i oglądanie polskiej telewizji. Zna cztery języki - polski, angielski, włoski oraz farsi, czyli język perski.

 

3/9
Copyright @Instagram @izabelayamagata
3/9

Eva D’Angelo to zarządca nieruchomości z Konina. W 1980 roku postanowiła wyjechać z Polski i zamieszkała w Wiedniu, skąd po pewnym czasie przeniosła się do Nowego Jorku. Na miejscu od razu zapisała się do szkoły, zrobiła prawo jazdy i znalazła pierwszą pracę, jako hostessa we włoskiej restauracji. Po paru latach przeprowadziła się do Los Angeles. Mieszkając na obczyźnie bardzo tęskniła za swoją polską rodziną. Dużo czasu spędzała na rozmowach z mamą, która wspierała ją na duchu.

 

Polecamy też: Michelle Obama trzykrotnie pojawiła się na okładce Vogue'a. A która First Lady była pierwsza?

 

Eva jest mamą Michelle i żoną Johna, nazywa się także babcią - swojego ukochanego psa Mikusia. Kolekcjonuje markowe torebki i buty, a John luksusowe samochody. Oboje działają również charytatywnie. Eva lubi sport (gimnastykę, jazdę na rowerze, grę w golfa, jazdę na nartach, spacery), gotowanie, czytanie książek i projektowanie wnętrz.

 

4/9
Copyright @Instagram @laila.dyer
4/9

Laila Dyer to wizażystka pochodząca z Warszawy. Jest córką innej z Żon Hollywood - Izabeli Yamagaty. Gdy była dzieckiem, przeniosła się z rodzicami do Wiednia, a następnie do Nowego Jorku i Kalifornii. Przez 12 lat pracowała jako makijażystka i manager firmy kosmetycznej MAC. Współpracowała wówczas z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami, m. in. z Carmen Electrą. Niedawno skończyła studia. Obecnie pracuje w salonie piękności. Przez 10 lat była mężatką. Z tego związku ma 5-letniego syna, Christiana. Oboje mieszkają w domu mamy Laili w San Clemente. 

 

Polecamy też: Ivanka Trump miała krótką, choć intensywną karierę w modelingu. Jak przebiegała?

 

Laila lubi modę, spa i yogę, wizyty w restauracjach oraz przebywanie na plaży.

 

5/9
Copyright @Instagram @iwonaburnat
5/9

Iwona Burnat występowała już w poprzednim sezonie "Żon Hollywood". Dba o wygląd psów gwiazd Hollywood. Jej dwa pupile, Toby i Pucci, są jej chodzącą reklamą, mają własnego agenta i garderobę. Urodziła się w Chicago, ale jej rodzice pochodzili z Tarnowa i zależało im, by córka znała język ojczysty. Po ukończeniu szkoły zajmowała się promocją klubów i restauracji w Chicago. W pracy poznała swojego obecnego narzeczonego - znanego hinduskiego wokalistę, Reggiego Benjamina. Zbudowali szczęśliwy związek, mimo uprzedzeń kulturowych ich rodziców. Razem przeprowadzili się do Kalifornii i sąsiadują z Willem Smithem, Kim Kardashian i Justinem Bieberem

 

Połączyła pracę z pasją. Dzięki jej miłości do psów i traktowaniu ich jak członków rodziny, zwracała na siebie uwagę podczas różnych Hollywoodzkich gal, na które zawsze udawała się ze swoimi pupilami. Toby szybko stał się ulubieńcem gwiazd, m. in. Lady Gagi. Aktualnie Iwona prowadzi dwie firmy - jedną, która zajmuje się opieką nad psami celebrytów i drugą, produkującą ubrania i akcesoria dla psów.

 

6/9
Copyright @Facebook Monique Lehman
6/9

Monique Lehman to córka słynnego Papcia Chmiela i światowej sławy artystka. Opuściła Polskę zaraz po ukończeniu studiów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Do USA pojechała na zaproszenie artystki, która utworzyła dla niej pracownię w Kalifornii. Języka nauczyła się już na miejscu, oglądając telewizję podczas tkania gobelinów. W latach 80. dostawała mnóstwo zamówień na dekoracje do m. in. budynków instytucji publicznych. Przez pewien czas była też projektantką ubrań, a także wykładowcą w Art Center College of Design w Pasadenie. Gdy skończyła 40 lat, poznała swojego obecnego męża - Davida Lehmana, kapitana marynarki wojennej i dyrektora statków kosmicznych NASA.

 

Polecamy też: Oscary 2017: Donald Trump wyśmiany podczas gali wręczania Oscarów. Dlaczego?​

 

Monique często przyjeżdża do ojczyzny, odwiedzając rodzinę i znajomych. Co trzy lata gości także na Triennale tkanin w Łodzi. Lubi fitness, pływanie i psy.

 

7/9
Copyright @Instagram @helena_deeds
7/9

Helena Deeds występowała już w poprzednim sezonie "Żon Hollywood". Zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości. W latach 70. opuściła Polskę i wyjechała do Wiednia (tam zajmowała się biznesem restauracyjnym), a następnie Paryża i Zurichu, gdzie poznała swojego pierwszego męża, Steeva Deedsa. Z nim zamieszkała w Los Angeles i urodziła syna, Nicolasa. Małżeństwo nie przetrwało, ale do końca życia Steeva przyjaźnili się. Następnie Helena związała się z Rodrigo, jednym z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles, z którym pośredniczy w sprzedaży nieruchomości. Jest również udziałowcem w kilku restauracjach.

 

Polecamy też: Ten turecki kucharz ma 4 miliony fanów na Instagramie. Zobacz dlaczego

 

Helena jest wiecznie spóźniona. Lubi ćwiczenia, a także dobre jedzenie, samochody, ubrania i szampana. Często zabiera do ojczyzny swoją rodzinę.

 

8/9
Copyright @Facebook Joanna Maloney
8/9

Dżoana Maloney to siostra Żanett Gromadzky, również "Żony Hollywood". Do Nowego Jorku przyjechała w 2004 roku w odwiedziny do siostry. Zachwyciło ją to miasto i postanowiła przeprowadzić się tam od razu po zakończeniu studiów na Uniwersytecie w Łodzi. Na miejscu zaczęła studia aktorskie, równocześnie próbując swoich sił w zawodzie modelki. Następnie rozpoczęła pracę w dziale marketingu i sprzedaży firmy Star Boxing. Wówczas pisała artykuły na temat nowych bokserów do polskiej gazety ukazującej się w Nowym Jorku - "Nowego Dziennika". Potem postanowiła spróbować sił w kolejnej dziedzinie - sprzedaży nieruchomości. Po 8. latach z Żanett opuściła Nowy Jork i przeprowadziła się do Kalifornii. Wykonuje zawód rzeczoznawcy i agenta nieruchomości. Ma także własną firmę zajmującą się wyceną domów. Wraz z siostrą zajmuje się także organizacją imprez i wspólnie zasiadają w w komitecie organizacyjnym Wyborów Miss Middle East Beauty Peagant.

 

Polecamy też: Wyspa Świętego Bartłomieja, czyli gdzie przed zimą uciekają gwiazdy

 

Dżoana lubi podróże, sport i zdrowe odżywianie, a także spa i masaże.

 

9/9
Copyright @Facebook Zanett Gromadzki
9/9

Żanett Gromadzky to siostra Dżoany Maloney. Pochodzi z Kraśnika, który opuściła 20 lat temu, by zamieszkać w Nowym Jorku. Na miejscu rozpoczęła studia w jednej z lepszych szkół - Rutgers University. Początkowo chciała zostać agentem FBI. Gdy się rozmyśliła rozpoczęła pracę jako radca prawny i zajmowała się sprawami kryminalnymi. Po 15 latach w Nowym Jorku wyjechała wraz z siostrą do Kalifornii. Nadal pracuje jako radca prawny, a także dorywczo jako modelka. Pomaga również przy organizacji pokazów. Jest rozwiedziona. Wraz z siostrą zajmuje się także organizacją imprez i wspólnie zasiadają w w komitecie organizacyjnym Wyborów Miss Middle East Beauty Peagant. 

 

Polecamy też: King Kong, najsłynniejsza małpa w historii kina powraca. Już sam zwiastun filmu wzbudza niepokój

 

Żanett interesuje się zdrowym odżywianiem i lubi podróże, zakupy, pilates, wizyty w spa oraz zachody słońca.

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.