Weronika Kostyra 30 marca 2017 06:30
1/7
Farna, Wieniawa, Królikowski, Maffashion
Copyright @Instagram
1/7

Sławne pary zawsze przyciągają uwagę mediów. Większość z nich jest w show biznesie od dawna, ale powoli zbliża się zmiana warty. Przedstawiamy najgorętsze młode pary w polskim show biznesie. Wśród nich między innymi: Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Klaudia Adamczyk i Bartek Kapustka czy Maffashion i Czarek Jóźwik.

 

Teraz nastał ich czas. Czy podbiją polski show biznes i na stałe zagoszczą na czerwonym dywanie?

 

Poznaj ich w naszej galerii!

 

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na naszych okładkach. Wybierz ulubioną

2/7
Julia Wieniawa i Antoni Królikowski
Copyright @Instagram
2/7

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

 

Są razem dopiero od stycznia, kiedy to pierwszy raz pojawili się razem publicznie na rozdaniu Telekamer. Dziewiętnastolatka stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”, ale gra też razem z Antonim w „Na Wspólnej”. Aktor postanowił zadbać o karierę ukochanej i gdy jej wątek w serialu zaczął się wyczerpywać, Antek poprosił producentów o przedłużenie jej współpracy. Mimo, że jest starszy od niej o 9 lat, świetnie się dogadują. Polubiła ja nawet mama aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

 

 

Zobacz także: Miłość (nie tylko) na zdjęciach. Zobacz najpiękniejsze polskie pary w sesjach dla VIVY!

3/7
Ewa Farna i Martin Chobot
Copyright @Facebook
3/7

Ewa Farna i Martin Chobot

 

Są razem już ponad trzy lata, a grają razem w zespole od ośmiu. Martin gra na gitarze i zawsze koncertuje z ukochaną. Kilkakrotnie pojawiały się już plotki o ich ślubie, m.in. w Las Vegas, lecz oni nigdy nie komentują tych doniesień. Konsekwentnie trzymają swoje życie prywatne z dala od mediów i nie opowiadają o nim. Ewa Farna była wcześniej w kilku związkach, ale to Martinowi zadedykowała swoją płytę "(W)inna":

 

Dzięki temu, że znalazłeś mnie, ja znalazłam czas dla siebie. I poznaję smak życia. A z tobą świetnie smakuje.

 

Polecamy też: Ewa Farna: "To, że mam 5 czy 10 kg więcej nie znaczy, że jestem otyła. To chora presja!" Gwiazda ostro o swojej wadze

4/7
Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth
Copyright @Instagram
4/7

Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth

 

Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych, mimo że jest pierwszą na świecie głuchą uczestniczką show, od samego początku jest jego faworytką. Jej chłopak, Truls S. Yggeseth, pochodzi z Norwegii. Są parą od kilku miesięcy, ale on już przeprowadził się ze względu na nią do Polski. bardzo wspiera jej występy w programie. Podobnie jak Iwona, Truls jest niesłyszący. Porozumiewają się ze sobą językiem migowym.

 

"Jego jedyną wadą może być to, że kocha mnie tak mocno, że zrobiłby dla mnie wszystko" - powiedziała Iwona.

 

 

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na naszych okładkach. Wybierz ulubioną

5/7
Klaudia Adamczyk i Bartek Kapustka
Copyright @Instagram
5/7

Klaudia Adamczyk i Bartek Kapustka

 

Piłkarz, który został gwiazdą po zeszłorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Jego dziewczyna dołączyła tym samym do grona WAGs - żon oraz dziewczyn topowych piłkarzy. Piękna modelka jest o 6 lat starsza od swojego wybranka, ale to nie stanowi problemu. Piłkarz powiedział o niej:

 

Spędzamy razem mnóstwo czasu i mam w niej duże oparcie.

 

Ona z kolei jest z niego bardzo dumna i zawsze mu kibicuje. Wspólne zdjęcia podpisuje "My whole world," oraz "Moje szczęście".

 

 

Zobacz także: Miłość (nie tylko) na zdjęciach. Zobacz najpiękniejsze polskie pary w sesjach dla VIVY!

6/7
Dominika Gwit, chłopak Dominiki Gwit, Dominika Gwit z partnerem
Copyright @ONS
6/7

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

 

Poznali się podczas premiery spektaklu. Wojciech podszedł do aktorki, pogratulował występu i zaczął rozmowę. Łączy ich wiele - przede wszystkim zrozumienie, ponieważ oboje przeszli metamorfozę. On także znacznie schudł.

 

Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. - powiedziała aktorka.

 

Partner kibicuje jej w programie "Taniec z gwiazdami". Dominika Gwit podkreślała, że jest bardzo szczęśliwa i czuje pełną akceptację.

 

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski seksowniejsi niż Jamie Dornan i Dakota Johnson! Zobacz film VIVY!

7/7
Maffashion i Czarek Jóźwik
Copyright @Instagram
7/7

Maffashion i Czarek Jóźwik

 

Najbardziej znana polska blogerka i członek znanego na youtubie tria „Abstrachuje” są razem niemal dwa lata. Oboje stali się znani dzięki internetowi i są najgorętszą parą polskiej sieci. Od jesieni mówi się o ich zaręczynach, lecz oni tego nie potwierdzili. Publikują tylko wiele wspólnych, intymnych zdjęć.

 

 

Zobacz także: Najpiękniejsze pary na naszych okładkach. Wybierz ulubioną

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.