Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
Z życia gwiazd

Kinga Rusin spędziła urodziny w wyjątkowy sposób. Wyjątkowe luksusy zawdzięcza ukochanemu

„Czuję się, jakbym miała 30 lat i żyję na pełnych obrotach”

Marta Nawacka 9 marca 2024 16:01
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

W mediach społecznościowych Kingi Rusin co jakiś czas możemy zobaczyć zapierające dech zdjęcia z wyjątkowych miejsc, jakie udało jej się zwiedzić. Tym razem dziennikarka podzieliła się kadrami z urodzinowej podróży, w którą udała się ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Choć świętowała w dżungli, to dzięki ukochanemu mogła liczyć na luksusowe warunki.

Kinga Rusin otrzymała od ukochanego wyjątkowy prezent

Kinga Rusin często udaje się w różne egzotyczne podróże, a wyjątkowe kadry chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Tym razem podzieliła się relacją, jaki prezent urodzinowy otrzymała od swojego partnera, Marka Kujawy. Zakochani wybrali się do Kolumbii, a dziennikarka spędziła 53. urodziny... w dżungli. Dzięki ukochanemu nie musiała się jednak martwić o złe warunki i spędziła ten czas w wyjątkowym luksusie. W poście na Instagramie zrelacjonowała dokładny plan wycieczki oraz zdradziła, jakie miejsca udało jej się zwiedzić.

„Dojechaliśmy do ukrytej wysoko w górach maleńkiej indiańskiej miejscowości Silvia (zamieszkałej przez ludność Misak), gdzie czas stanął w miejscu i wszystko wygląda jak z filmów Toniego Halika. Przez pustynię Tatacoa pojechaliśmy w kierunku słynnych kolumbijskich plantacji kawy”, czytamy na profilu Kingi Rusin w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Po miłosnych niepowodzeniach Olga Frycz układa swoje życie na nowo. Jej partner to przystojny tancerz!

Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Kinga Rusin świętuje urodziny w dżungli

9 marca Kinga Rusin obchodzi 53. urodziny i tym razem świętowała ten dzień... w samym sercu kolumbijskiej dżungli. Okazuje się jednak, że jej ukochany o wszystko zadbał i dzięki niemu spędziła ten czas w wyjątkowych luksusach. „Dziś są moje urodziny! Czuję się, jakbym miała 30 lat i żyję na pełnych obrotach. A ten wyjątkowy dla mnie dzień spędzam w Kolumbii, w dżunglowych klimatach, ale dzięki Markowi — w luksusie!”, pisała na Instagramie, a wpisowi towarzyszyło zdjęcie okazałej posiadłości.

Dziennikarka zdradziła, że Marek Kujawa zadbał o to, by ten wyjątkowy dzień był dla niej pełen wrażeń. Okazuje się, że co chwilę może liczyć na wyjątkową niespodziankę zaplanowaną wcześniej w tajemnicy przez ukochanego. „Marek na tej wyprawie codziennie robi mi niespodzianki, wynajdując jakieś perełki, w których mieszkamy, ale teraz przeszedł sam siebie! Takiego domu tu się nie spodziewałam! Oczywiście wszystko zaplanował precyzyjnie i w tajemnicy”, czytamy na Instagramie Kingi Rusin. Życzymy wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Joanna Opozda zareagowała na wywiad Antoniego Królikowskiego. "To jest tak ogromne kłamstwo"

Kinga Rusin, Viva!
Fot. Aldona Karczmarczyk

Kinga Rusin w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.