Damian Duda 10 lipca 2017 19:30
1/4
Kinga Rusin, main topic
Copyright @Instagram @Kinga Rusin
1/4

 

O tym, że Kinga Rusin jest inspiracją dla tysięcy Polek, wiedzą wszyscy. Jednak nie każdy domyśla się, jak prezenterka TVN-u dba o swoją sylwetkę. Gwiazda zdradziła, co sprawia, że z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej, a figury — którą często pokazuje w serwisach społecznościowych — może pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

 

Zobacz też: Kiedy gwiazdy były dziećmi. Kto jest na tych zdjęciach? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Jak Kinga Rusin dba o swoje ciało?

Prowadząca „Dzień Dobry TVN’’ napisała na Instagramie, co tak naprawdę zagraża naszemu ciału.

 

O ciało trzeba dbać tak samo, jak o twarz. Woda z kranu pełna >>uzdatniaczy<<, zanieczyszczone powietrze, intensywne opalanie, chemia w jedzeniu przyspieszają starzenie się skóry, która przesusza się i wiotczeje’’, twierdzi Kinga Rusin.

 

Prezenterka jest wobec siebie bardzo krytyczna. Rusin nie wstydzi się tego, że jeszcze kilka lat temu nie wyglądała tak dobrze, jak teraz.

 

10 lat temu wyglądałam znacznie gorzej. Zmieniłam dietę, przestałam jeść mięso, które zamieniłam na warzywa, zaczęłam pić minimum 2 litry wody lub ziołowych herbat dziennie, ruszam się, kiedy tylko mogę (a nie zawsze mi się chce;)), a do pielęgnacji używam wyłącznie 100% NATURALNYCH, ROŚLINNYCH kosmetyków’’, napisała dziennikarka.

 

Kinga Rusin — wegetarianizm

Gwiazda TVN-u twierdzi, że odkąd nie je mięsa, wyniki jej badań są dużo lepsze, niż w czasach kiedy je spożywała. Rusin stawia na zbilansowaną dietę. Każdy poranek rozpoczyna od wypicia szklanki ciepłej wody z sokiem z cytryny. A posiłki, które spożywa w trakcie dnia, muszą zawierać owoce i warzywa. Gdy brakuje jej energii, przeprowadza 2-3 dniowy detoks oparty na piciu oczyszczających koktajli.

 

W galerii możecie zobaczyć, jak Kinga Rusin wygląda w bikini. Te zdjęcia robią wrażenie!

 

Przeczytaj też: Kinga Rusin o Annie Lewandowskiej w bikini: „Patrząc na Ciebie, nigdy bym do tego nie dopuściła”

 

2/4
Copyright @Instagram
2/4

 

Fani są zachwyceni wyglądem Kingi Rusin! Uważacie, że prezenterka wygląda 46 lat?

 

Zobacz też: Kinga Rusin o Annie Lewandowskiej w bikini: „Patrząc na Ciebie, nigdy bym do tego nie dopuściła”

 

Przeczytaj też: Rajskie wakacje Kingi Rusin! Sprawdzamy, ile to kosztuje!

 

3/4
Copyright @Instagram
3/4
4/4
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
4/4

 

Kingi Rusin zawsze stara się dzielić ze swoimi fanami, jak naprawdę dba o swoją sylwetkę!

 

Zobacz też: Kinga Rusin o Annie Lewandowskiej w bikini: „Patrząc na Ciebie, nigdy bym do tego nie dopuściła”

 

Przeczytaj też: Rajskie wakacje Kingi Rusin! Sprawdzamy, ile to kosztuje!

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.