Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Skiba schudł 30 kg, po czym znów przytył. Lidera „Big Cyc” dopadł efekt jo-jo

Zobacz zdjęcia wokalisty przed i po metamorfozie

Damian Brillowski 26 stycznia 2022 12:04
Krzysztof Skiba
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Krzysztof Skiba w trakcie pandemii schudł aż 30 kilogramów. Jednak mimo szczerych chęci, nie udało mu się utrzymać wymarzonej sylwetki. Obecnie zmaga się z „efektem jo-jo”. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazał, jak zmieniła się jego sylwetka od momentu zakończenia diety do teraz. Efekt jest piorunujący. Widać sporą różnicę. Zobacz najnowsze zdjęcia lidera „Big Cyca”.

Krzysztof Skiba przez lata walczył z nadwagą 

Krzysztof Skiba zdobył sławę jako wokalista i lider zespołu „Big Cyc”. Wraz z muzykami z grupy stworzyli takie przeboje jak: „Rudy się żeni”, „Każdy facet to świnia” czy „Makumba”. Zespół nagrał również tytułową piosenkę do serialu „Świat według Kiepskich”. Grupa powstała w 1988 roku w Łodzi i do dziś wydała 19. albumów. 

Charakterystyczną cechą wyglądu lidera „Big Cyc” była jego zaokrąglona sylwetka. Wokalista przez wiele lat swojej muzycznej działalności zmagał się z nadwagą. Kiedy jego waga przekroczyła 114 kilogramów, postanowił zawalczyć o siebie i dokonać radykalnych zmian w swoim życiu.

„Jedzenie po koncertach o 1 czy 2 w nocy nie było zdrowe. Jak się zrobi tak raz czy dwa, to nie ma dramatu, ale jak się tak żyje 30 lat, to trochę gorzej. Z rozmiaru XXXL wchodzę teraz w L. Postanowiłem wirusa pokonać na zdrowo. Wiedziałem, że czeka nas bezruch. Miałem już trochę tego brzuszka, schodziłem z wagi 114 kg, co przy moim wzroście jest już poważną sytuacją. Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę. To się wiązało z kompletną abstynencją!”, ujawnił muzyk w jednym z wywiadów. 

W wywiadzie z portalem „Plejada” przyznał, że ze swojego menu wyeliminował spożywanie alkoholu i słodyczy. Po 7. miesiącach abstynencji zauważył imponujące efekty. „Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Jak jest się na etapie redukcji, czyli tracenia kilogramów, to nie ma innego wyjścia. Ale wszystko jest dla ludzi. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka, ale tylko w dobrym towarzystwie”, zwierzył się. 

Po zastosowaniu się do diety, artysta mógł pozwolić sobie na jedzenie prawie wszystkiego. „Ludzie najczęściej szukają prostych recept – odstawiają ziemniaki i makaron lub głodzą się i piją tylko wodę przez tydzień, licząc, że to da niesamowite efekty. Nie da. Ja teraz jem praktycznie wszystko. No może poza smalcem i golonką”, dodał. 

Czytaj także: Krzysztof Skiba już tak nie wygląda! Wokalista schudł 30 kg!

Krzysztof Skiba, 2013.05.27 WARSZAWA TVP1 WIELKI TEST WIEDZY O EUROPIE
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Krzysztof Skiba, WIELKI TEST WIEDZY O EUROPIE TVP, Warszawa, 27.05.2013 rok 

Krzysztof Skiba zmaga się z „efektem jo-jo”. Jak teraz wygląda?

Niestety, zadowalający stan nie trwał jednak zbyt długo. Po pewnym czasie muzyka dopadł „efekt jo-jo”, przez co znowu przytył. O tym, jak teraz wygląda Krzysztof Skiba możemy się przekonać patrząc na jego najnowsze zdjęcia, które gwiazdor udostępnił  za pośrednictwem Instagrama.

Na pierwszym zdjęciu widać muzyka w momencie zakończenia diety, zaś na drugim prezentuje swoją aktualną sylwetkę. 

„Krzyś HARMONIJKA. Myślałem, że mi to nigdy się nie przytrafi. Dopadł mnie efekt jojo niczym wygłodzony pies tłustą kiełbasę. Zdjęcie nr 1 to ja po zrzuceniu 30 kg. To nie jest efekt trików komputerowych. Zdjęcie nr 2 to ja po przybraniu 20 kg. Zwijam się jak HARMONIJKA. Czy też tak macie, że kilogramy Was doganiają?”, podpisał fotografie znany muzyk.

Zobacz, jak Krzysztof Skiba prezentuje się przed i po metamorfozie.  

Czytaj także: Jak Izabela Trojanowska dba o urodę, że tak świetnie wygląda?

Krzysztof Skiba
Fot. instagram @skibabigcyc

Krzysztof Skiba, 24.01.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?