Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dla Popka dzieci są całym światem. Jak dziś wygląda córka rapera? Julka ma już 11 lat!

A jak po Tańcu z gwiazdami zmieniło się życie kontrowersyjnego artysty?

Olga Figaszewska 7 lipca 2022 17:06
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Popek od lat wzbudza wiele emocji. Raper, wokalista, zawodnik MMA... Ma kontrowersyjny wizerunek i w swoim życiu doświadczył praktycznie wszystkiego. W jednym z wywiadów VIVY! mówił, że gdyby się postarał, to mógłby napisać o sobie 100 książek. Faktycznie, jego życie to gotowy scenariusz na film. Popek ma za sobą mroczną przeszłość - kradł, nadużywał alkoholu. Dziś jest szczęśliwym tatą i partnerem. Wspólnie ze swoją ukochaną Katarzyną doczekał się córeczki Julki i syna Borysa. Kilka lat temu raper pojawił się ze swoją starszą pociechą w sesji VIVY! Zdradził nam wtedy, jakim jest tatą i co chce przekazać swoim pociechom. Julia ma już 11 lat i cudowną więź z tatą. A jak wygląda życie Popka?

Popek o córce i o tym, jakim jest tatą

W 2018 roku Popek udzielił VIVIE! wyjątkowego wywiadu, w którym opowiedział o relacjach z najstarszą pociechą. Raper pokazał swoje drugie, nikomu do tej pory nieznane oblicze — czułego ojca i romantycznego partnera. Swoją ukochaną, Katarzynę poznał 17 lat temu w Anglii na jednym z koncertów. Po 7 latach na świecie pojawia się właśnie Julka. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Popek podkreślał, że w córce zakochał się tak samo jak w muzyce — bezwarunkowo. „Kiedyś nie miałem świadomości, dlaczego robię tę muzykę. Tak samo jak nie miałem wiedzy, po co robię dziecko. A gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć…”, zdradzał Krystynie Pytlakowskiej.

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018

Dla Julki chciał się zmienić i zbudować rodzinę. Broni się przed alkoholem, rozpoczął nowe życie. „Wyciąłem z siebie serce imprezowicza i stałem się normalny”, mówił w 2018 roku.

„Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa, Kaśka też. Tylko że ja tęsknię za tamtym Popkiem i jednocześnie nie chcę, żeby wrócił”, dodawał. Dla swojej córki napisał jedną z najważniejszych piosenek — „Gdzie jesteś, tato’. 

W jego utworach jest mnóstwo wulgaryzmów, ale w domu wyraża się kulturalnie. „Bo za wulgaryzmy moja córka mnie ochrzania. A poza tym jesteśmy normalną rodziną, nieraz hukniemy na siebie, ale bez bluzgów”, mówił Popek Krystynie Pytlakowskiej w 2018 roku na łamach VIVY!

Zobacz też: „Zakochałem się w mojej córce tak samo jak w muzyce”. Popek o sile rodziny

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018

Tak dziś wygląda Julia, córka Popka

Dla rapera pociechy są całym światem. Od czasu do czasu na jego Instagramie możemy podziwiać fotografie, na których dumny tata pozuje z synem i córką. Popek wraz z córką pojawił się przed naszym obiektywem cztery lata temu.  Ale Julka rośnie jak na drożdżach i ma już 11 lat! Wokalista chętnie dzieli się z obserwatorami sukcesami swojej pociechy. 

Jej najnowsze zdjęcia wykonano w 2021 roku.

Jak dziś żyje Paweł Popek Mikołajuw? Zdjęcia 2022

Dla rodziny kochający partner i ojciec, dla fanów świetny raper i zawodnik MMA. Kilka lat temu Popek zasłynął jako Król Albanii i lansował jeden hit po drugim. Ogromna popularność zaprowadziła go nawet do Tańca z gwiazdami, gdzie ocieplając wizerunek dotarł ze swoim przekazem także do starszej publiczności. Widzowie długo doceniali jego starania i głosowali na niego przez SMSy.

Później artysta postanowił spróbować swoich sił w walkach MMA. Przeciwnikami Popka Monstera byli m.in. Stifler czy Stormin.

Sprawdź też: Jak słynny raper wydobył się z mrocznej przeszłości?

Aktualnie raper kontynuuje przygodę koncertową. Ostatni występ dał dla publiczności w Jastarni. Zobaczcie, jak dziś wygląda kontrowersyjny artysta. 

TAGI #Popek

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.