Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dla Popka dzieci są całym światem. Jak dziś wygląda córka rapera?

„Gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo”, mówił

Olga Figaszewska 28 września 2021 13:08
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Popek wzbudza wiele emocji. Raper, wokalista, zawodnik MMA... Ma kontrowersyjny wizerunek i w swoim życiu doświadczył praktycznie wszystkiego. W jednym z wywiadów VIVY! mówił, że gdyby się postarał, to mógłby napisać o sobie 100 książek. Faktycznie, jego życie to gotowy scenariusz na film. Popek ma za sobą mroczną przeszłość - kradł, nadużywał alkoholu. Dziś jest szczęśliwym tatą i partnerem. Wspólnie ze swoją ukochaną Katarzyną doczekał się córeczki Julki i syna Borysa. Kilka lat temu raper pojawił się ze swoją starszą pociechą w sesji VIVY! Zdradził nam wtedy, jakim jest tatą i co chce przekazać swoim pociechom. Julia ma już 10 lat i cudowną więź z tatą.

Popek o córce i o tym, jakim jest tatą

W 2018 roku Popek udzielił VIVIE! wyjątkowego wywiadu, w którym opowiedział o relacjach z najstarszą pociechą. Raper pokazał swoje drugie, nikomu do tej pory nieznane oblicze — czułego ojca i romantycznego partnera. Swoją ukochaną, Katarzynę poznał 16 lat temu w Anglii na jednym z koncertów. Po sześciu latach na świecie pojawia się właśnie Julka. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę.

Popek podkreślał, że w córce zakochał się tak samo jak w muzyce — bezwarunkowo. „Kiedyś nie miałem świadomości, dlaczego robię tę muzykę. Tak samo jak nie miałem wiedzy, po co robię dziecko. A gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć…”, zdradzał Krystynie Pytlakowskiej.

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018

Dla Julki chciał się zmienić i zbudować rodzinę. Broni się przed alkoholem, rozpoczął nowe życie. „Wyciąłem z siebie serce imprezowicza i stałem się normalny”, mówił w 2018 roku.

„Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa, Kaśka też. Tylko że ja tęsknię za tamtym Popkiem i jednocześnie nie chcę, żeby wrócił”, dodawał. Dla swojej córki napisał jedną z najważniejszych piosenek — „Gdzie jesteś, tato’. 

W jego utworach jest mnóstwo wulgaryzmów, ale w domu wyraża się kulturalnie. „Bo za wulgaryzmy moja córka mnie ochrzania. A poza tym jesteśmy normalną rodziną, nieraz hukniemy na siebie, ale bez bluzgów”, mówił Popek Krystynie Pytlakowskiej w 2018 roku na łamach VIVY!

Zobacz też: „Zakochałem się w mojej córce tak samo jak w muzyce”. Popek o sile rodziny

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018

Tak dziś wygląda Julia, córka Popka

Dla rapera pociechy są całym światem. Od czasu do czasu na jego Instagramie możemy podziwiać fotografie, na których dumny tata pozuje z synem i córką. Popek wraz z córką pojawił się przed naszym obiektywem trzy lata temu.  Julka rośnie jak na drożdżach! Dziewczynka ma już 10 lat! Wokalista chętnie dzieli się z obserwatorami sukcesami swojej pociechy.  

Sprawdź też: Jak słynny raper wydobył się z mrocznej przeszłości?

TAGI #Popek

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.