O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa na uroczych zdjęciach z córeczką. Te kadry poruszyły fanów gwiazdy

Asha-Leigh to wykapana mama!

Olga Figaszewska 4 listopada 2019 12:30

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes zostali po raz pierwszy rodzicami. Ich córeczka, Asha-Leigh przyszła na świat 2 listopada o 17.50. Dzień później modelka podzieliła się z całym światem tą cudowną wiadomością! To dla niej spełnienie najskrytszych marzeń.

Narodziny córeczki Joanny Krupy

Tego dnia wyczekiwali od dawna. W końcu mogą trzymać w ramionach swój najcenniejszy skarb. Joanna Krupa została mamą córeczki. Asha-Leigh przyszła na świat w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. To jedna z bardziej luksusowych placówek medycznych.

Joannie Krupie w tym wyjątkowym momencie towarzyszył oczywiście ukochany mąż. Modelka zapowiadała, że Douglas będzie przy niej przez cały czas. I tak się stało. Na Instagramie modelki pojawił się poruszający opis i fotorelacja z sali porodowej. Zdjęcia oddają niesamowite uczucia obojga rodziców: szczęście, miłość, wzruszenie…

Fotografie poruszyły serca internautów. Zwłaszcza, że modelka zdecydowała się pokazać uroczy portret swojej pociechy. Widać, że córeczka odziedziczyła urodę po mamie!

Zobaczcie te kadry! A szczęśliwym rodzicom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.