Asha-Leigh to wykapana mama!

Olga Figaszewska 4 listopada 2019 12:30

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes zostali po raz pierwszy rodzicami. Ich córeczka, Asha-Leigh przyszła na świat 2 listopada o 17.50. Dzień później modelka podzieliła się z całym światem tą cudowną wiadomością! To dla niej spełnienie najskrytszych marzeń.

Narodziny córeczki Joanny Krupy

Tego dnia wyczekiwali od dawna. W końcu mogą trzymać w ramionach swój najcenniejszy skarb. Joanna Krupa została mamą córeczki. Asha-Leigh przyszła na świat w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles. To jedna z bardziej luksusowych placówek medycznych.

Joannie Krupie w tym wyjątkowym momencie towarzyszył oczywiście ukochany mąż. Modelka zapowiadała, że Douglas będzie przy niej przez cały czas. I tak się stało. Na Instagramie modelki pojawił się poruszający opis i fotorelacja z sali porodowej. Zdjęcia oddają niesamowite uczucia obojga rodziców: szczęście, miłość, wzruszenie…

Fotografie poruszyły serca internautów. Zwłaszcza, że modelka zdecydowała się pokazać uroczy portret swojej pociechy. Widać, że córeczka odziedziczyła urodę po mamie!

Zobaczcie te kadry! A szczęśliwym rodzicom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  

1/5
Joanna Krupa dziecko, córka Joanny Krupy
Copyright @Instagram
1/5

2/5
Joanna Krupa dziecko, córka Joanny Krupy
Copyright @Instagram
2/5

3/5
Joanna Krupa dziecko, córka Joanny Krupy
Copyright @Instagram
3/5

4/5
Joanna Krupa, Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram/@joannakrupa
4/5

5/5
Joanna Krupa, Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram/@joannakrupa
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…