Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa powitała na świecie córeczkę! Gwiazda zdradziła koszt porodu...

Modelka zdecydowała się na placówkę w Los Angeles

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 10:47
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa właśnie została mamą ślicznej córeczki! Modelka i jej mąż, Douglas Nunes, dokumentowali przebieg ciąży na licznych zdjęciach w mediach społecznościowych. Prowadząca Top Model chętnie dzieliła się szczegółami ze swoimi fanami – opowiadała nie tylko o tym, w jaki sposób dba o siebie, ale także zdradziła, jak wyglądały przygotowania do tak ważnego wydarzenia w jej życiu.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Jak wyglądały przygotowania do porodu? „Mąż będzie przy mnie przez cały czas. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji”, przyznała modelka w rozmowie z magazynem Flesz. Zgodnie z planem, wsparła ją również mama Jolanta. „Jeszcze przed terminem przyjeżdża do mnie z Polski mama, tak na wszelki wypadek, gdyby córeczka urodziła się wcześniej”. Po porodzie modelka chce skorzystać z pomocy fachowej niani.

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

O Joannę Krupę i jej maleństwo, śliczną dziewczynkę, która otrzymała imiona Asha-Leigh, zadbali lekarze ze szpitala Cedars-Sinai, który znajduje się w Los Angeles. Miejsce to słynie jako jedna z bardziej luksusowych placówek medycznych, i jest często wybierana przez gwiazdy. Rodziły tu m.in. Kim Kardashian, Beyoncé, czy Victoria Beckham.

Według doniesień magazynu Flesz, młode mamy mogą liczyć na prywatny apartament z licznymi udogodnieniami, jak wygodna łazienka, telewizor z płaskim ekranem, jacuzzi i smaczne posiłki, o które dbają wykwalifikowani kucharze. Mogą też zadbać o siebie, wybierając się do fryzjera, na manicure lub pedicure na terenie szpitala.

Koszt porodu i profesjonalnej opieki w wybranej przez Joannę Krupę klinice, może wynosić nawet 20 tysięcy dolarów (około 80 tysięcy złotych). Przystępna cena? 

Cedars Sinai Szpital
Fot. mat. prasowe / cedars-sinai.org

Cedars Sinai Szpital
Fot. instagram.com/cedarssinai

Cedars Sinai Szpital
Fot. instagram.com/cedarssinai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.