Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa powitała na świecie córeczkę! Gwiazda zdradziła koszt porodu...

Modelka zdecydowała się na placówkę w Los Angeles

Redakcja VIVA! 4 listopada 2019 10:47
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa właśnie została mamą ślicznej córeczki! Modelka i jej mąż, Douglas Nunes, dokumentowali przebieg ciąży na licznych zdjęciach w mediach społecznościowych. Prowadząca Top Model chętnie dzieliła się szczegółami ze swoimi fanami – opowiadała nie tylko o tym, w jaki sposób dba o siebie, ale także zdradziła, jak wyglądały przygotowania do tak ważnego wydarzenia w jej życiu.

Kiedy urodzi Joanna Krupa?

Jak wyglądały przygotowania do porodu? „Mąż będzie przy mnie przez cały czas. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji”, przyznała modelka w rozmowie z magazynem Flesz. Zgodnie z planem, wsparła ją również mama Jolanta. „Jeszcze przed terminem przyjeżdża do mnie z Polski mama, tak na wszelki wypadek, gdyby córeczka urodziła się wcześniej”. Po porodzie modelka chce skorzystać z pomocy fachowej niani.

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

O Joannę Krupę i jej maleństwo, śliczną dziewczynkę, która otrzymała imiona Asha-Leigh, zadbali lekarze ze szpitala Cedars-Sinai, który znajduje się w Los Angeles. Miejsce to słynie jako jedna z bardziej luksusowych placówek medycznych, i jest często wybierana przez gwiazdy. Rodziły tu m.in. Kim Kardashian, Beyoncé, czy Victoria Beckham.

Według doniesień magazynu Flesz, młode mamy mogą liczyć na prywatny apartament z licznymi udogodnieniami, jak wygodna łazienka, telewizor z płaskim ekranem, jacuzzi i smaczne posiłki, o które dbają wykwalifikowani kucharze. Mogą też zadbać o siebie, wybierając się do fryzjera, na manicure lub pedicure na terenie szpitala.

Koszt porodu i profesjonalnej opieki w wybranej przez Joannę Krupę klinice, może wynosić nawet 20 tysięcy dolarów (około 80 tysięcy złotych). Przystępna cena? 

Cedars Sinai Szpital
Fot. mat. prasowe / cedars-sinai.org

Cedars Sinai Szpital
Fot. instagram.com/cedarssinai

Cedars Sinai Szpital
Fot. instagram.com/cedarssinai

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.