Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
POŻEGNANIE

Joanna Krupa w żałobie. Modelka zamieściła rozrywający serce wpis

To dla niej bardzo trudne chwile...

Konrad Szczęsny 1 lipca 2020 16:16
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Trudno wyobrazić sobie, co teraz czuje. Joanna Krupa poinformowała za pośrednictwem profilu na Instagramie, że odszedł jej 14,5-letni pies Sebastian. „Życie postanowiło ostatnio rzucić mi kilka trudnych wyzwań”, napisała. Fani prowadzącej „Top model” składają jej w komentarzach wyrazy współczucia...

Nie żyje pies Joanny Krupy, Sebastian. Wpis na Instagramie

Joanna Krupa jest niezwykle związana ze swoimi pupilami. Regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, dokumentujące ich wspólne chwile. Psiaki często bawią się z jej półroczną córeczką Ashą-Leigh. Niestety, tym razem na modelkę spadł ogromny cios. W emocjonalnym poście na Instagramie poinformowała, że jeden ze zwierzaków odszedł... To dla prowadzącej „Top model” niezwykle trudne i smutne doświadczenie.

„Życie zdecydowanie postanowiło ostatnio rzucić mi kilka wymagających wyzwań. Jednym z nich jest pożegnanie za pośrednictwem FaceTime'a [aplikacja do prowadzenia wideokonferencji - red.] z moim 14,5-letnim psiakiem Sebastianem. RIP 01.07.2020”, ujawniła zdruzgotana.

Wiadomo, że psiak w ostatnich chwilach życia przebywał w jednej ze specjalistycznych placówek dla zwierząt...

Fani składają Joannie Krupie wyrazy współczucia

Fani są niezwykle poruszeni sytuacją, w jakiej znalazła się Joanna Krupa. W komentarzach składają jej wyrazy współczucia w powodu odejścia bliskiego przyjaciela...

„Strasznie mi przykro :( jestem na podobnym etapie, mój west (14 lat i 8 miesięcy) jest bardzo chory, już bardzo długo walczę o jego życie (jak policzyłam, to jego piąte życie, jakie dostał); w weekend był nawet w śpiączce, bardzo płakałam - myślałam, że to koniec, ale dzielny dziadziuś się obudził... niestety jest słabiutki i widzę, że gaśnie :( jak te ciężkie chwile przetrwać???”,  „moj piesek Louis tez zasnal w niedziele ... :(”, „dzisiaj umarł ? jak dzisiaj i w ogóle to bardzo szkoda,dzisiaj 1 lipca dzień psa :(”, „Biegaj szczesliwy za Teczowym Mostem. Powiedz mojej Milce, ze nie ma dnia, abym o niej nie myslala<3”, „Biedna , trzymaj się :(”, piszą poruszeni.

My również składamy Joannie Krupie wyrazy współczucia...  

Odszedł ukochany piosenek Joanny Krupy, 14-letni Sebastian:

Modelka nie ukrywa, że to dla niej niezwykle trudny moment:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just another day in paradise😷#stayhome

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa jest niezwykle blisko związana ze swoimi pupilami:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.