TYLKO NA VIVA.PL

Spędziliśmy dzień z Małgorzatą Rozenek-Majdan! Tak mieszka, tak pracuje...

Odwiedziliśmy jej butik, dom, fundację i... znacznie więcej!

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2024 20:05

Jest inspiracją dla tysięcy Polek i ulubienicą milionów widzów TVN. W telewizji niedawno wystartował jej nowy program „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Tylko nam Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wyglądają jej przygotowania do show. Poza tym podczas wspólnie spędzonego dnia odwiedziliśmy dom, butik i fundację Małgosi. Zobaczcie, co jeszcze nam zdradziła…

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim dniu i o nowym programie

Gdy prezenterka przywitała nas w drzwiach swojego domu, słońce dopiero wstawał. „Wstaję bardzo wcześnie, więc już zdążyłam poogarniać sprawy związane z mailami, z odpowiedziami na nie. Wyprawiłam potem chłopców do szkoły, Henia do przedszkola. Psy najedzone – jak widać. Więc teraz możemy napić się kawki. Bo później czekają nas trening, sprawy fundacyjne… Mamy bardzo wiele do zrobienia”, opowiadała VIVIE.pl.

Po porannej kawie poszliśmy nie do vipowskiej siłowni, a do… garażu! „Mam tu cały sprzęt, wszystko to, co jest potrzebne mi do osiągnięcia celów. Celów, które sobie założyłam. Ćwiczę zawsze bardzo wcześnie rano, gdy jest bardzo ciemno. A po treningu czas na regenerację”, powiedziała nam Małgosia Rozenek-Majdan i opowiedziała o bardzo ciekawym sprzęcie, który możecie zobaczyć w filmie.

Małgorzata Rozenek-Majdan, dom
Fot. materiał redakcyjny

Małgorzata Rozenek-Majdan, dzień z gwiazdą
Fot. materiał redakcyjny

Za gwiazdą premiera „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” w TVN. „Myślałam, że to będzie program o sporcie, wydolności i sile. A to jest jednak format o przełamywaniu barier, pokonywaniu lęków i też o zdawaniu sobie sprawy z tego, do czego jest zdolny ludzki mózg. W każdy wtorek o 21:35 można podglądać, na co się zdecydowałam”, usłyszeliśmy.

Czytaj też: Zmagał się z nadprogramowymi kilogramami, przeszedł spektakularną metamorfozę. Dziś pomaga innym

Jak wyglądała nasza wizyta z butiku Małgorzaty, jej fundacji oraz u zaprzyjaźnionej makijażystki? Zobaczcie w wideo na górze strony lub na naszym YouTubie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Viva! 08/2024
Fot. Mateusz Stankiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.