Omnioxy
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Sekret regeneracji Małgorzaty Rozenek-Majdan. To nie tylko geny

Gwiazda "Perfekcyjnej Pani Domu" i "Projektu Lady" wciąż zachwyca formą i młodym wyglądem. Jak to robi? Podzieliła się z nami swoją tajemnicą!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 maja 2024 08:35
Omnioxy
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła sposób na to, by wyglądać wspaniale w każdym warunkach. Co ciekawe, nie wymaga to od niej dużego poświęcenia. Przede wszystkim chodzi o wyrobienie w sobie dobrych nawyków – od diety i ćwiczeń, po pielęgnację i zabiegi regeneracyjne. Niejednokrotnie prezenterka wspominała w wywiadach, że ludzie na ulicy dają jej dziesięć lat mniej. Rzeczywiście Małgosia nie wygląda na swój wiek, a na sekret jej młodego wyglądu składa się kilka rzeczy. Jakich?

Jakościowy sen, dieta i regularne treningi

Dobre geny to jedno, a tych z pewnością nie można odmówić Małgorzacie Rozenek-Majdan. W dużej mierze tajemnicą jej młodego wyglądu jest zdrowy tryb życia. Słynna prezenterka i osobowość medialna otwarcie przyznaje, że sen to podstawa.

Im dłużej śpimy, tym lepiej wyglądamy – mówi.

Omnioxy
Fot. Materiały prasowe

Małgosia na swój rewelacyjny wygląd pracuje nawet wtedy, gdy wypoczywa. Chodzi spać po godzinie 21.00, ponieważ wstaje wyjątkowo wcześnie. Dzień rozpoczyna od treningu, a także pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Nie trudno zauważyć, że jest przy tym pozytywnie nastawiona do życia. Kluczową kwestią w utrzymaniu młodego wyglądu jest oczywiście dieta i nawadnianie organizmu.

W codziennym menu Małgosi znajdziemy sporo białka, warzyw i owoców. Wiemy też, że gwiazda wiele lat temu zrezygnowała całkowicie z mięsa, cukru i alkoholu. Oczywiście zdrowy tryb życia to jedno, ale nie tylko to spowalnia procesy starzenia. Prezenterka stawia również na profesjonalne zabiegi odmładzające, które stymulują pracę organizmu już na poziomie komórkowym.

Komora hiperbaryczna
Fot. Materiały prasowe

Kapsuła młodości – sposób na regenerację

Każda z nas chce spowalniać procesy starzenia, ale w naturalny sposób. Dlatego szukamy coraz to nowszych metod regeneracji. To bardzo istotne zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. Małgosia, która uchodzi za ikonę zdrowego stylu życia, odkryła nowy wymiar regeneracji i odnowy biologicznej. Jest to kapsuła młodości OMNIOXY Cosmo – prawdziwa rewolucja w podejściu do treningów.

Od kiedy zaczęłam korzystać z kapsuły OMNIOXY, moje życie treningowe zmieniło się nie do poznania. Sesje w tej komorze to mój mały sekret na szybką regenerację po wszystkich tych morderczych treningach, dzięki którym jestem w stanie dawać z siebie jeszcze więcej, przygotowując się do nowych wyzwań – mówi Małgorzata.

Omnioxy
Fot. Materiały prasowe

Nowoczesność i komfort – OMNIOXY

Jak podkreśla Małgosia, OMNIOXY Cosmo to game changer w jej codziennej rutynie. Urządzenie łączy w sobie zaawansowaną technologię regeneracyjną z komfortem użytkowania. Poza przestronnym wnętrzem z dużymi oknami mamy tu nowoczesny system filtracji powietrza i łatwy w obsłudze panel sterowania

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią zdrowie i dobrostan. Duże okna zapewniają przestrzeń i obfitość naturalnego światła, tworząc relaksujące środowisko. Technologia nie tylko wspiera regenerację na poziomie komórkowym, ale również zapewnia uczucie relaksu i odprężenia, niezbędne po intensywnym dniu.

Kapsuła młodości
Fot. Materiały prasowe

Innowacje takie jak Kapsuła Młodości OMNIOXY pokazują, że dbanie o zdrowie i urodę może iść w parze z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Ta forma regeneracji staje się coraz popularniejsza wśród osób, które cenią sobie efektywność i komfort.

Kapsuła Młodości jest przykładem, jak nowoczesne technologie mogą wspierać nasze codzienne życie, zapewniając zarówno relaks, jak i pomoc w utrzymaniu młodego wyglądu i dobrej kondycji. Kapsuła ta jest doskonałym dodatkiem do każdego salonu odnowy biologicznej, oferując klientom luksus oraz efektywne wsparcie w utrzymaniu młodości i witalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat OMNIOXY? Zajrzyj na stronę: https://omnioxy.com

Materiał promocyjny marki Omnioxy

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.