TYLKO NA VIVA.PL

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Karolina Gilon z partnerem zdradzili nam kulisy swojego związku...

Rafał Kowalski 9 maja 2024 17:30

On był uczestnikiem programu Love Island, ona od wielu lat jest jego prowadzącą. Mateusz Świerczyński i Karolina Gilon poznali się bliżej po nagraniach i dziś są szczęśliwą parą. Parą z wieloma planami na przyszłość. Jedno z marzeń zrealizują jeszcze w tym roku…

Karolina Gilon o nowym mieszkaniu. Klucze z ukochanym odbiorą pod koniec roku

Podczas sesji do VIVY! mieliśmy okazję porozmawiać z Karoliną i Mateuszem przed kamerą VIVY.pl.  Prowadząca hit Polsatu opowiedziała nam o tym, kiedy zdecydowała się na poważny krok, jakim jest zamieszkanie z partnerem. „Związaliśmy się przez poprzednią, ósmą edycją Love Island. Jak tylko wróciłam z nagrań, to szybko podjęliśmy decyzję, żeby zamieszkać razem. Zostaliśmy w moim mieszkaniu. Z resztą wcześniej – gdy ja pracowałam - Mateusz opiekował się u mnie kotami, u mnie też spędzaliśmy większość czasu, więc tylko trzeba było dowieźć trochę Mateusza rzeczy”, powiedziała nam Karolina Gilon.

Dodała też, że wkrótce ją i Mateusza czeka spora rewolucja. Rewolucja wymarzona! „Kochamy nasze mieszkanie, ale pod koniec roku odbieramy klucze do nowego. Tam będziemy cieszyć się bliskością lasu. Tym, że będziemy mieli gdzie spacerować i uprawiać sport. To będzie już takie nasze miejsce właściwe”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl.

„Remontem będzie opiekowała się moja przyjaciółka. Ja sobie wymyśliłam, jakie chce mieć wnętrze, Mateusz to widział i zaakceptował. Ja postawiłam na surowe wnętrze, wierzę, że Mati się w nim odnajdzie. Dom tak naprawdę tworzą ludzie, więc to jest najważniejsze”, usłyszeliśmy także.

Czytaj też: Krystyna Janda opowiedziała o ukochanej synowej. Wietnamka skradła jej serce

Karolina Gilon, Mateusz Świerczyński, VIVA!, 09/2024
Fot. Zuza Krajewska

A jak zakochani widzą swoją przyszłość? „Rozmawialiśmy niedawno o tym, żeby kiedyś razem wybudować dom z ogrodem i wziąć ze schroniska pieska”, zaznaczyła gwiazda Love Island.

Czytaj też: Nie myśli o emeryturze, wciąż zachwyca formą. Maryla Rodowicz mówi wprost: „Nie myślę nad kruchością życia"

Jak poznali się Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński? Kto pierwszy powiedział kocham cię? Czy poznali już swoje rodziny? Obejrzyj nasz wywiad i dowiedz się wszystkiego! 

Karolina Gilon, Mateusz Świerczyński, VIVA!, 09/2024
Fot. Zuza Krajewska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.