Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa dała córce bardzo nietypowe imię. Co oznacza?

Takiego wyboru nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 3 listopada 2019 18:44

Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą. Wspaniałą nowiną prowadząca i jurorka Top Model podzieliła się z fanami na Instagramie. Na jednej z fotografii, na której mamy okazję podziwiać jej córeczkę widzimy także szczęśliwego i dumnego ojca, Douglasa Nunes. Para długo zastanawiała się nad tym, jak dać córce na imię. Dziś już wiadomo, że córka Joanny Krupy ma na imię Asha-Leigh. Co oznacza? 

Imię dziecka Joanny Krupy: Asha-Leigh - co oznacza?

Joanna Krupa i Douglas Nunes po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich pierwsza córka, której para dała na imię Asha-Leigh. Małżeństwo do samego końca bardzo długo zastanawiało się nad wyborem imienia dla córki. Modelka poprosiła nawet o pomoc fanów! Joanna Krupa przyznała, że ona i jej mąż mieli zupełnie inne pomysły i przed podjęciem ostatecznej decyzji stoczyli nawet... kilka kłótni.  

Para długo dochodziła do porozumienia w wielu kwestiach, nawet w kwestii edukacji: „Douglasowi bardzo zależy na tym, żeby nasze dziecko było wszechstronnie wykształcone, bo jego ojciec był lekarzem, mama pielęgniarką. On w ogóle ma znajomych wśród Kennedych, w kręgach politycznych, wysokich sferach, chciałby, żeby jego dziecko chodziło do najlepszych szkół i należało do elity. Ja patrzę na to trochę z innej strony. Chciałabym, żeby moje dziecko samo decydowało o swojej przyszłości. Nic na siłę. Wolałabym, żeby córka wiedziała, że my ją wspieramy i może robić w życiu to, co naprawdę chce. Wiadomo, też bym chciała mieć córkę lekarkę czy adwokatkę, ale nie obrażę się, jeśli dokona innego wyboru. Nie będę wymyślać jej życia, ma prawo ułożyć je sobie sama”, mówiła Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu VIVA!.

Jak wszyscy rodzice, tak i Joanna Krupa i Douglas Nunes chcą zapewnić swojej córce wszystko, co tylko możliwe. Nic dziwnego, że wybór imienia nie był łatwy. W końcu stanęło na tym, że córka Joanny Krupy będzie miała na imię Asha-Leigh. Już wcześniej Joanna Krupa rozważała wiele możliwości imienia swojej córeczki. „Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać”, mówiła w wywiadzie.

Przyznała wprost, że czuła, że to będzie nasz największy problem: „Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on (śmiech)”, wyznała w wywiadzie dla magazynu VIVA! gwiazda.

Imię Asha-Leigh - co oznacza?

Według strony babynamescube.com, osoby o tym imieniu mają analityczny umysł, ale także dużą samoświadomość swoich działań. Mają wrażliwą naturę, często zwracają uwagę na szczegóły. Mają silne pragnienie służenia ludziom. Najczęściej są bardzo kreatywne, chętnie wyrażają swoje uczucia poprzez pisanie. Często obcują z literaturą. Do działania lubią być zachęcani przez innych, ale często są podejrzliwi wobec zamiarów nowo poznanych ludzi. 

Pierwszy człon imienia dziecka Joanny Krupy - Asha - oznacza „nadzieję, życie”, a Leigh - oznacza „delikatność”. A jak Wam się podoba imię córki Joanny Krupy i Douglasa Nunes?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.