Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Powodzenie w karierze czy kłopoty miłosne? Sprawdź swój horoskop na piątek!

Przepowiednia na 29.05.2020

Redakcja VIVA! 29 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy wróżą pomyślny dzień tym znakom zodiaku, które skoncentrują się dziś na sprawach zawodowych. Trafne decyzje przyśpieszą rozwój kariery. Horoskop 2020 na 29.05 nie wyklucza kłopotów miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: BARAN

Niektóre osoby spod znaku Barana będą miały szansę na zmianę pracy. Jeśli nieoczekiwana propozycja zawodowa przypadnie Ci do gustu, nie rezygnuj z tej możliwości. W Twojej relacji miłosnej zapanuje harmonia, jeśli zaakceptujesz kompromis.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: BYK

Horoskop na piątek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, ale nie będziesz się nudzić. Prawdopodobnie zdecydujesz się na nowy projekt, który wkrótce może okazać się wielkim sukcesem. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Rozmowa z bliską osobą uświadomi Ci, w jakim kierunku powinnaś się rozwijać. Nowe możliwości dodadzą Ci energii i motywacji. Także sprawy miłosne zaczną układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: RAK

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to najlepszy moment na inwestycje. Powstrzymaj się od dużych wydatków, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty finansowe. Samotne osoby spod znaku Raka prawdopodobnie otrzymają dziś romantyczną wiadomość.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: LEW

O ile nie będziesz narzekać na problemy w pracy, o tyle sprawy rodzinne mogą Cię przerosnąć. Nie poddawaj się jednak emocjom i nie prowokuj kłótni. Popracuj nad komunikacją z bliskimi, jeśli zależy Ci na pozytywnej atmosferze.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: PANNA

Horoskop na 29.05.2020 przepowiada Pannom wspaniały dzień. Dziś wszystko ułoży się zgodnie z Twoim planem, zarówno w pracy, jak i w sprawach osobistych. Czas, spędzony w kręgu zaufanych przyjaciół, zmotywuje Cię do nowych wyzwań.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: WAGA

Osoby spod znaku Wagi nie unikną nieprzyjemnych sytuacji. Prawdopodobnie będziesz musiała odpowiedzieć za nieprzemyślane działania z przeszłości. Co więcej, nie uzyskasz dziś wsparcia, jakiego oczekujesz.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują kłopotów w życiu tych osób spod znaku Skorpiona, które powstrzymają się od poważnych decyzji. Daj sobie więcej czasu na przemyślenia, a być może odkryjesz, że obrałaś zły kierunek rozwoju. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: STRZELEC

Bez względu na okoliczności, nie pozwól, aby ktokolwiek wpłynął na zmianę Twoich planów. Im bardziej będziesz dziś stanowcza, tym większa szansa na osiągnięcie wymarzonego celu. Samotne Strzelce mogą poznać kogoś wyjątkowego.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca nie powinny planować dzisiejszego dnia. Niespodziewana wiadomość skłoni Cię do zupełnie innych działań, niż planowałaś, ale Gwiazdy nie wykluczają, że wyjdzie Ci to na dobre. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię swoim wyznaniem.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: WODNIK

Wodniki skoncentrują się dzisiaj na swoim życiu prywatnym. Szczera rozmowa z przyjaciółmi zmotywuje Cię do dalszych osiągnięć, a nastrój znacznie się polepszy. Gwiazdy wróżą sukces tym przedstawicielkom znaku, które dokładnie wiedzą, czego chcą.

HOROSKOP 2020 NA PIĄTEK 29.05: RYBY

Horoskop na piątek ostrzega osoby spod znaku Ryb, że dziś powinny być znacznie bardziej skupione. Nawet najdrobniejszy błąd może mieć nieoczekiwane konsekwencje, które nie wpłyną dobrze na Twoją karierę. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.