Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 26.05.2020

Redakcja VIVA! 26 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 26.05 przepowiada pracowity i dość trudny dzień. Niektóre znaki zodiaku powinny uważać dziś na negatywne emocje – Gwiazdy nie wykluczają nieprzyjemnych sporów i kłótni z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: BARAN

Przed Tobą dość trudny i emocjonalny dzień. Horoskop ostrzega, że dziś warto powstrzymać się od załatwiania wszelkich spraw, związanych z pracą i finansami. Nie unikniesz również kłopotów w relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: BYK

Osoby spod znaku Byka w pełni poświęcą się dzisiaj obowiązkom rodzinnym i domowym. Zaległości nie sprawią Ci żadnego problemu, jeśli poprosisz o pomoc. Spokojna atmosfera dnia sprzyjać będzie pracy nad komunikacją z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: BLIŹNIĘTA

Horoskop na wtorek nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, ale większość spraw służbowych potoczy się w dobrym kierunku, przybliżając Cię do osiągnięcia upragnionego celu. Poświęć więcej uwagi ukochanej osobie, a w Twoim związku ponownie zapanuje harmonia.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: RAK

Prawdopodobnie otrzymasz dziś propozycję ciekawej współpracy zawodowej – zanim się zdecydujesz, zastanów się, czy jesteś gotowa na takie zmiany. Pochopna zgoda może wywołać problemy, z którymi nieprędko sobie poradzisz.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: LEW

Osoby spod znaku Lwa nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli będą działać zgodnie z ustalonym przez siebie planem. Nie pozwól, aby ktokolwiek wywierał na Tobie presję i nie wdawaj się w niepotrzebne spory, również z ukochaną osobą.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: PANNA

Przed Tobą dość pracowity, ale owocny dzień. Wprowadź w życie swoje pomysły, a rozwój Twojej kariery znacznie przyśpieszy. Horoskop podpowiada, że dziś powinnaś działać odważnie, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: WAGA

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na problemach swoich najbliższych. Zanim podzielisz się swoją poradą, zastanów się, czy sama postąpiłabyś podobnie – bądź szczera, a wszystko się ułoży. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny poświęcić więcej uwagi swojemu samopoczuciu. Przemęczenie nie wpłynie dobrze na Twoje zdrowie, a ewentualna zmiana planów może zaszkodzić Twojej karierze. Im szybciej odzyskasz energię i motywację, tym lepiej dla Ciebie.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: STRZELEC

O ile sprawy zawodowe zaczną układać się po Twojej myśli, o tyle finanse mogą być źródłem nieprzyjemnych kłopotów – powstrzymaj się od nieprzemyślanych wydatków i niepewnych inwestycji. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu. Chwilowa stagnacja nie wpłynie dobrze na Twój nastrój, jednak Gwiazdy podpowiadają, że los szykuje dla Ciebie niespodziankę. Bądź cierpliwa, a uzyskasz więcej, niż przypuszczasz.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: WODNIK

Prawdopodobnie wprowadzisz w życie kilka pomysłów, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzony cel zawodowy. Horoskop podpowiada, że trafne decyzje na pewno wpłyną na rozwój Twojej kariery. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 26.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb mogą liczyć na bardzo spokojny dzień. Gwiazdy nie przewidują żadnych trudności, zarówno w Twoim życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niektóre samotne przedstawicielki znaku otrzymają dziś miłą wiadomość. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.