Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie kolejny dzień maja? Sprawdź swój horoskop na dziś!

Przepowiednia na 19.05.2020

Redakcja VIVA! 19 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 19.05 przepowiada dość emocjonalny dzień. Niespodziewane okoliczności mogą zmotywować niektóre znaki zodiaku do zmian, które będą miały duży wpływ na przyszłość.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny wykazać się rozwagą i cierpliwością. Horoskop ostrzega, że rozwój dzisiejszych wydarzeń nie będzie zależny od Twoich działań. Również w sprawach miłosnych warto powstrzymać się od ostatecznych decyzji.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: BYK

Horoskop na wtorek przepowiada obiecujący dzień tym osobom spod znaku Byka, które postawią na swoim. Zmiana planów nie jest wskazana, jeśli chcesz osiągnąć wymarzony cel. Nowe okoliczności nie będą jednak sprzyjać harmonii w relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: BLIŹNIĘTA

Przed Tobą dość pracowity dzień. Skoncentruj się na bieżących i zaległych obowiązkach – opóźnienia będą działać na Twoją niekorzyść. Odpowiedzialne podejście rozwiąże kilka problemów, z którymi zmagasz się od jakiegoś czasu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: RAK

Niektóre osoby spod znaku Raka będą miały szansę na spełnienie jednego z pragnień. Prawdopodobnie odniesiesz sukces zawodowy, co będzie miało duży wpływ na Twoją przyszłość. Los będzie Ci sprzyjał również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: LEW

Gwiazdy ostrzegają, że dziś powinnaś szczególnie uważać na to, co mówisz i robisz. Nie obiecuj zbyt wiele, jeśli nie jesteś pewna, czy uda Ci się dotrzymać słowa. Zbyt pochopne działania mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji, których wolałabyś uniknąć.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: PANNA

Horoskop na 19.05.2020 przewiduje dość spokojny dzień dla większości osób spod znaku Panny. To doskonały moment na pracę nad komunikacją z najbliższymi. Postaraj się odzyskać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a wszytko zacznie się układać.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: WAGA

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, koniecznie poproś o poradę osobę, której ufasz i która ma większe doświadczenie w męczącej Cię sprawie. Niektóre samotne przedstawicielki znaku otrzymają dziś romantyczną wiadomość.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: SKORPION

Skorpiony będą dziś niezwykle aktywne, dlatego większość osób spod tego znaku ma wielką szansę na sukces zawodowy. Nowe projekty mogą przynieść nieoczekiwany zysk, dlatego nie odmawiaj, jeśli otrzymasz taką propozycję. Jedynie w miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: STRZELEC

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i uczuciowym, dlatego skoncentruj się dzisiaj na sobie i swoim samopoczuciu. Odpowiedni odpoczynek przywróci Ci energię do działania.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: KOZIOROŻEC

Horoskop na wtorek przepowiada osobom spod znaku Koziorożca dość trudny dzień. Powstrzymaj się dziś od jakichkolwiek decyzji, ponieważ ryzyko popełnienia błędu jest zbyt duże. Negatywne emocje mogą doprowadzić do kłótni z ukochaną osobą.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: WODNIK

Niektóre Wodniki postawią dziś na zmiany. Gwiazdy nie ujawniają, czy chodzi o sprawy zawodowe, czy prywatne, ale zapewniają, że te decyzje pozytywnie wpłyną na Twoje życie. Bliska osoba okaże Ci niespodziewane wsparcie. Nie zapomnij podziękować.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 19.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb skoncentrują się dzisiaj na realizacji swoich planów. Jesteś coraz bliżej wymarzonego celu, dlatego bez względu na okoliczności, nie rezygnuj z tego, co już osiągnęłaś. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.