Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Sprawdź swój horoskop na wtorek!

Przepowiednia na 16.06.2020

Redakcja VIVA! 16 czerwca 2020 05:45
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 16.06 nie przewiduje większych zmian w życiu zawodowym znaków zodiaku, ale nie wyklucza zawirowań miłosnych. Gwiazdy ostrzegają jednak, że dziś nie warto kierować się emocjami, ale intuicją.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: BARAN

Prawdopodobnie nie będziesz narzekać na swój nastrój. Horoskop przepowiada drobne, ale satysfakcjonujące sukcesy, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Bliska osoba doceni Twoje zaangażowanie w relację miłosną.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: BYK

Horoskop na wtorek nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Byka. Im bardziej skoncentrujesz się dziś na rozwoju swojej kariery, tym szybciej osiągniesz zamierzony cel. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny ufać wyłącznie swojej intuicji. Nie ulegaj opinii otoczenia i nie zgadzaj się na zmianę planów, jeśli nie chcesz popełnić błędu. Samotne przedstawicielki znaku będą miały szansę na szczerą rozmowę o swoich uczuciach.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: RAK

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Raka będą dziś nieco zbyt emocjonalne. Wykaż się rozwagą i odpowiedzialnością, a szybko pozbędziesz się kłopotów ze swojego życia. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: LEW

Przed Tobą dość spokojny, ale pracowity dzień. Pomimo wielu obowiązków i licznych wątpliwości, nie odrzucaj nowych projektów. Gwiazdy podpowiadają, że odważne decyzje będą miały o wiele lepszy rezultat, niż się spodziewasz.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: PANNA

Osoby spod znaku Panny nie będą narzekać na wydarzenia dzisiejszego dnia. Prawdopodobnie zrealizujesz swój cel, co zmotywuje Cię do dalszego działania. Jedynie sprawy osobiste mogą Cię dziś martwić, jednak szczera rozmowa z kimś bliskim wiele wyjaśni.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: WAGA

Przed Tobą dzień pełen emocji, jednak nie powinnaś im ulegać. Im bardziej będziesz rozważna, tym większe będą Twoje szanse na sukces, zarówno w sprawach zawodowych, jak i uczuciowych. Horoskop nie wyklucza udanych inwestycji finansowych.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona powinny zadbać dziś o siebie. Zajmij się swoim samopoczuciem, jeśli nie chcesz narzekać na problemy zdrowotne. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię nietypową propozycją na przyszłość – pomimo niepewności, nie odmawiaj.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: STRZELEC

Przed Tobą doskonały dzień pod względem trudnych decyzji, na które wcześniej brakowało Ci odwagi. Nie obawiaj się zmian – pamiętaj, że każda z nich pozytywnie wpłynie na Twoje życie. Niektóre samotne Strzelce czeka przyjemna niespodzianka miłosna.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przepowiadają osobom spod znaku Koziorożca dość trudny dzień. Ze względu na negatywne emocje, powinnaś szczególnie uważać na swoje słowa i czyny – dziś nawet drobny spór może doprowadzić do poważnych kłótni i nieprzyjemnych konsekwencji.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli skoncentrują się wyłącznie na sobie. To doskonały dzień na wszelkie działania, związane z rozwojem Twojej kariery. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA WTOREK 16.06: RYBY

Horoskop na 16.06.2020 nie przewiduje zmian w Twoim życiu zarówno zawodowym, jak i uczuciowym. Dziś wszystko zacznie się układać po Twojej myśli, więc nie będziesz narzekać na gorszy nastrój. Jedyne ostrzeżenie Gwiazd: nie ryzykuj niepewnych inwestycji finansowych. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.