Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Znaki zodiaku czeka emocjonalny dzień... Sprawdź swój horoskop na środę

Co wydarzy się 29.04.2020?

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 07:15
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 29.04 przepowiada dość spokojną środę dla wszystkich znaków zodiaku. Przyjemna atmosfera dnia w pozytywny sposób wpłynie na rozwój relacji z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: BARAN

Osoby spod znaku Barana powinny powstrzymać się od podejmowania poważnych decyzji, zarówno tych związanych z życiem zawodowym, jak i uczuciowym. Im bardziej będziesz cierpliwa, tym więcej zyskasz w najbliższej przyszłości. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: BYK

Horoskop na środę przewiduje dość spokojny dzień. Niewykluczone, że odzyskasz stary dług, co wpłynie na stan Twoich finansów. Niektóre samotne osoby spod znaku Byka zdecydują się na poważną rozmowę o uczuciach.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: BLIŹNIĘTA

Gwiazdy zachęcają wszystkie Bliźnięta do odpoczynku. Nadmiar obowiązków może doprowadzić Cię do irytacji, a negatywne emocje wpłyną na komunikację z najbliższymi. Powstrzymaj się od wszelkich sporów, aby nie doprowadzić do poważnej kłótni.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: RAK

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś wyłącznie na swojej relacji miłosnej. Odnalezienie kompromisu pozwoli na rozwój trwalszego związku z ukochaną osobą. Horoskop nie przewiduje innych zmian w Twoim życiu.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: LEW

Horoskop na 29.04.2020 przepowiada Lwom spokojny i pogodny dzień. Sprawy zawodowe zaczną układać się po Twojej myśli, jeśli wykorzystasz wszystkie możliwości rozwoju. Bliska osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: PANNA

Osoby spod znaku Panny czeka dość trudny i emocjonalny dzień. Uważaj na swoje słowa, jeśli nie chcesz doprowadzić do kłótni z kimś, na kim Ci zależy. Nie jest to również odpowiedni czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: WAGA

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli nie poddasz się naciskom otoczenia. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany – im bardziej będziesz wytrwała, tym szybciej osiągniesz zamierzony cel. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: SKORPION

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w życiu osób spod znaku Skorpiona. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia, aby popracować nad komunikacją z najbliższymi. Samotne przedstawicielki znaku mogą liczyć na niespodziewane wyznanie.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: STRZELEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na rozwoju swojej kariery, dlatego życie osobiste nie będzie Twoim priorytetem. Nie zapominaj jednak o ukochanej osobie. Brak uwagi może obrócić się przeciwko Tobie.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: KOZIOROŻEC

Horoskop na środę ostrzega, że możesz dziś paść ofiara oszustwa, więc nie jest to odpowiedni moment na jakiekolwiek inwestycje finansowe. Nie popełnisz żadnego błędu, jeśli poprosisz o poradę kogoś z kręgu zaufanych przyjaciół.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: WODNIK

Niewykluczone, że zdecydujesz się dziś na niewielkie zmiany w swoim życiu osobistym. Horoskop podpowiada, że każda z nich może pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie. W przypadku wątpliwości, zaufaj swojej intuicji.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 29.04: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny przygotować się na kilka niespodzianek, zarówno tych związanych z karierą, jak i relacją miłosną. Gwiazdy nie ujawniają, czy wszystkie będą pozytywne, ale możesz być pewna, że los Cię dzisiaj zaskoczy... 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.