Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Niektóre znaki zodiaku nie unikną dziś kłopotów. Sprawdź swój horoskop na środę

Przepowiednia na 20.05.2020

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 20.05 przepowiada dość trudny dzień dla niektórych znaków zodiaku. Napięta atmosfera dnia nie będzie sprzyjać poprawnej komunikacji, zarówno w sprawach służbowych, jak i z najbliższymi.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: BARAN

Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to właściwy moment podejmowanie jakichkolwiek decyzji, od których mogłaby zależeć Twoja przyszłość. Powstrzymaj się również od składania obietnic ukochanej osobie. Prawdopodobnie nie uda Ci się ich dotrzymać.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: BYK

Horoskop na środę nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu osób spod znaku Byka. Pomimo względnego spokoju, nie zaniedbuj podstawowych obowiązków. Im szybciej się z nich wywiążesz, tym lepiej dla Ciebie. W miłości również bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny uważać na negatywne emocje. Niesłuszna krytyka może doprowadzić do poważnej kłótni z kimś, na kim Ci zależy. Skoncentruj się dzisiaj wyłącznie na swoim celu, a już wkrótce poczujesz się lepiej.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: RAK

Przed Tobą pracowity, ale jednocześnie dość spokojny dzień. Gwiazdy nie przewidują jednak zmian, na które ostatnio liczyłaś. Z tego powodu powstrzymaj się od decyzji, których nie jesteś pewna, również związanych z życiem uczuciowym.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: LEW

Horoskop na 20.05.2020 nie przewiduje kłopotów w życiu tych osób spod znaku Lwa, które będą podążać wcześniej ustalonym planem. Nie ulegaj namowom otoczenia i nie rezygnuj z projektów, które wydają Ci się słuszne.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: PANNA

Prawdopodobnie zapragniesz dziś zmian, które zechcesz jak najszybciej wprowadzić w życie. Pomimo sprzyjających okoliczności, powstrzymaj się od ostatecznych decyzji. Bliska osoba może zaskoczyć Cię miła niespodzianką.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: WAGA

Horoskop na środę podpowiada, że dziś powinnaś skoncentrować się na swoim rozwoju osobistym. Nowe umiejętności przydadzą Ci się w najmniej spodziewanym momencie. Niektóre samotne osoby spod znaku Wagi odważą się na ujawnienie swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: SKORPION

Przed Tobą spokojny, nieco leniwy dzień. Trudno będzie Ci się skupić, dlatego postaraj się wywiązać przynajmniej z podstawowych obowiązków. Zaległości służbowe mogą być dużym problemem w przyszłości. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: STRZELEC

Gwiazdy przepowiadają Strzelcom dość udany dzień pod względem inwestycji finansowych. W przypadku wątpliwości zaufaj swojej intuicji, a nie popełnisz błędu. Niestety, relacja miłosna nie będzie układać się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość trudny dzień – nadmiar negatywnych emocji może Cię dziś przytłoczyć. Z tego powodu powinnaś ograniczyć komunikację z najbliższymi. Nieprzemyślane słowa mogą wywołać poważny kryzys w waszej relacji.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli nie pozwolą na zmianę swoich planów. Kieruj się wyłącznie swoją intuicją, a nie będziesz musiała zmagać się z nowymi kłopotami. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA ŚRODĘ 20.05: RYBY

Horoskop na środę zachęca osoby spod znaku Ryb do odpoczynku. Im lepiej zadbasz o siebie teraz, tym więcej energii i motywacji do działania zyskasz w przyszłości. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu osobistym. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.