Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak znaki zodiaku rozpoczną weekend! Sprawdź swój horoskop na sobotę

Przepowiednia na 23.05.2020

Redakcja VIVA! 23 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 23.05 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu znaków zodiaku. Dzień upłynie w spokojnej atmosferze, skłaniającej do rozmyśleń i pewnych postanowień, dotyczących relacji miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: BARAN

Horoskop na sobotę namawia wszystkie osoby spod znaku Barana do odpoczynku. Zatroszcz się o swoje samopoczucie, aby odzyskać energię i motywację do dalszego działania. Bliska osoba okaże Ci swoje wsparcie.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: BYK

Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, jednak ostrzegają, że powinnaś kierować się wyłącznie swoimi potrzebami. Nie pozwól, aby ktokolwiek ingerował w Twoje plany i nie ulegaj negatywnym emocjom.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na samorozwoju. Nauka nowych rzeczy przyda Ci się już w najbliższej przyszłości, dlatego nie rezygnuj z tej możliwości. Horoskop nie przewiduje zmian w Twoim życiu osobistym.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: RAK

Osoby spod znaku Raka nie będą narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli wykażą się rozsądkiem. Powstrzymaj negatywne emocje i nie prowokuj żadnych kłótni, szczególnie z najbliższymi. Konsekwencje sprzeczek nie będą dla Ciebie przyjemne.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: LEW

Horoskop na 23.05.2020 przepowiada niektórym osobom pod znaku Lwa sukces finansowy. Przemyślane inwestycje zapewnią wysoki zysk, dlatego nie rezygnuj z okazji. Gwiazdy nie przewidują kłopotów w Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: PANNA

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Horoskop nie wyklucza, że podejmiesz dziś kilka decyzji, które doprowadzą Cię do wymarzonego celu. Samotne Panny będą miały szansę na ujawnienie swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: WAGA

Bez względu na okoliczności, zachowaj spokój i kieruj się rozsądkiem. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim zachowaniem, jednak Gwiazdy ostrzegają, że nie jest to powód do krytyki. Im bardziej skupisz się dzisiaj na sobie, tym mniejsze ryzyko nieprzyjemnej kłótni.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona czeka wspaniały dzień! Dziś wszystko ułoży się po Twojej myśli, zarówno w sprawach służbowych, jak i prywatnych. Horoskop nie wyklucza również, że spełnisz jedno ze swoich pragnień...

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: STRZELEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na swojej relacji miłosnej. Szczera rozmowa z drugą połówką pozwoli ustalić, co możesz zrobić, aby harmonia powróciła do waszego związku. Nie zapominaj, jak istotny bywa kompromis.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: KOZIOROŻEC

Gwiazdy przepowiadają doskonały dzień dla tych osób spod znaku Koziorożca, które zapragną zmian. Im lepiej zaplanujesz kolejne działania, tym szybciej osiągniesz sukces. W przypadku wątpliwości, poproś o poradę zaufaną osobę.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: WODNIK

Horoskop na sobotę nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i postaraj się odpocząć, a szybko odzyskasz energię i dobry nastrój.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 23.05: RYBY

Osoby spod znaku Ryb będą dziś pełne energii i pozytywnych myśli. Horoskop nie wyklucza, że postanowisz zaangażować się w coś, czego wcześniej się obawiałaś. Bliska osoba może Cię zaskoczyć miłą niespodzianką. 

Horoskop codzienny

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.