Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak minie pierwszy dzień weekendu? Oto Twój horoskop na sobotę!

Przepowiednia na 16.05.2020

Redakcja VIVA! 16 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 16.05 nie przewiduje znaczących wydarzeń w życiu większości znaków zodiaku. Ze względu na sprzyjające okoliczności, Gwiazdy sugerują pomyślne rozwiązanie zaległych spraw, zarówno służbowych, jak i osobistych.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: BARAN

Przed Tobą dość spokojny dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że bliska osoba zaskoczy Cię przyjemną niespodzianką, która skutecznie poprawi Ci humor. Zadbaj jednak o swoje samopoczucie, jeśli nie chcesz zmagać się z kłopotami ze zdrowiem.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: BYK

Horoskop na sobotę ostrzega, że osoby spod znaku Byka nie powinny podejmować żadnych decyzji, związanych z rozwojem ich kariery. W najbliższym czasie wiele może się zmienić, dlatego nie ryzykuj. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: BLIŹNIĘTA

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś wyłącznie na swojej relacji miłosnej. Szczera rozmowa z ukochaną osobą pozwoli ustalić, w jakim kierunku zmierza Twój związek. Niewykluczone, że zdecydujesz się na kolejny krok.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: RAK

Niektóre osoby spod znaku Raka otrzymają dziś wiadomość, która zmieni ich pogląd na wiele spraw. Pomimo napiętej atmosfery dnia, nie poddawaj się negatywnym emocjom. Niepokój wkrótce zniknie, a Ty odnajdziesz rozwiązanie trudnych problemów.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: LEW

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli powstrzymasz się od krytycznych uwag wobec bliskich. Pamiętaj, że każdy spór może przerodzić się w poważną kłótnię, które konsekwencje nie będą dla Ciebie przyjemne.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: PANNA

Horoskop na 16.05.2020 nie przewiduje znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i uczuciowym. Gwiazdy namawiają Panny do należnego odpoczynku. Zadbaj o siebie, a odzyskasz energię i motywację do działania.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: WAGA

Osoby spod znaku Wagi powinny szczególnie uważać na transakcje finansowe – ryzyko popełnienia błędu jest dzisiaj zbyt duże. Inne sprawy nie będą Twoim zmartwieniem, a relacja miłosna zacznie rozwijać się zgodnie z planem.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: SKORPION

Horoskop na sobotę zachęca wszystkie osoby spod znaku Skorpiona do należnego odpoczynku. Skoncentruj się na odzyskaniu energii, aby nie stracić motywacji na drodze do celu. W miłości chwilowo bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: STRZELEC

Przed Tobą bardzo spokojny i rodzinny dzień. Komunikacja z najbliższymi będzie Twoim priorytetem, co pozytywnie wpłynie na rozwój tych relacji w przyszłości. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię przyjemną niespodzianką.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie zapragniesz dziś zmian, które zechcesz wprowadzić w życie w najbliższej przyszłości. Los będzie Ci w tym sprzyjał, dlatego nie obawiaj się odważnych pomysłów. Samotne osoby spod znaku Koziorożca nie powinny ukrywać swoich uczuć.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: WODNIK

Horoskop na sobotę przepowiada Wodnikom spokojny, nieco leniwy dzień. Nie zmuszaj się dziś do rzeczy, na które nie masz ochoty, ponieważ nic dobrego z tego nie wyniknie. Odrobina samotności wyjdzie Ci na dobre.

HOROSKOP 2020 NA SOBOTĘ 16.05: RYBY

Gwiazdy nie wykluczają, że dziś będziesz musiała pomóc osobie, która zwierzy Ci się ze swoich problemów. Zanim cokolwiek doradzisz, zastanów się, czy postąpiłabyś podobnie. W miłości chwilowo bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.