Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek

Co wydarzy się 08.06.2020?

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 05:25
Horoskop codzienny

Horoskop 2020 na 08.06 nie wyklucza kłopotów w życiu tych znaków zodiaku, które będą dziś zbyt samodzielne. Praca zespołowa, wręcz przeciwnie, pozwoli odkryć nowe możliwości i przyśpieszy osiągnięcie zamierzonego celu.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: BARAN

Przed Tobą owocny dzień. Gwiazdy nie wykluczają, że zaangażujesz się dziś w nowy projekt, albo otrzymasz ciekawą propozycję zawodową, która wpłynie na Twoją karierę. Nie zapominaj jednak o komunikacji z bliskimi. Im więcej uwagi poświęcisz ukochanej osobie, tym lepiej zacznie układać się Twoja relacja miłosna.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: BYK

Niektóre osoby spod znaku Byka mogą narzekać na gorsze samopoczucie. Nie pozwól jednak, aby negatywne emocje wpłynęły na Twoje decyzje, inaczej popełnisz błąd, którego później możesz żałować. Nie będzie to również dobry dzień pod względem miłosnym.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 08.06.2020 przepowiada Bliźniętom wspaniały dzień! Dziś wszystko ułoży się po Twojej myśli, zarówno w sprawach służbowych, jak i prywatnych. Co więcej, będziesz mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Ukochana osoba może zaskoczyć Cię romantyczną niespodzianką...

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: RAK

Gwiazdy podpowiadają, że dziś powinnaś zastanowić się, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Jeśli masz poczucie, że coś zupełnie nowego pozwoli Ci osiągnąć o wiele więcej niż masz, nie marnuj czasu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: LEW

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli powstrzymasz się od spontanicznych decyzji, związanych z Twoją pracą. Pomimo kuszących możliwości, stabilność jest lepsza, niż angażowanie się w nieznany projekt. Nie jest to również dobry czas na inwestycje finansowe.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: PANNA

Nie będzie to łatwy dzień dla niektórych osób spod znaku Panny. Nerwowa atmosfera nie wpłynie dobrze na komunikację z otoczeniem, dlatego zwróć większą uwagę na swoje słowa. Bezpodstawna krytyka kogoś bliskiego może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych nieporozumień.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: WAGA

Osoby spod znaku Wagi będą dziś energiczne i chętne do zmian. Nowe okoliczności skłonią Cię do przemyśleń, które wskażą słuszny kierunek dalszego rozwoju. Nie odrzucaj tej szansy od losu, a zyskasz o wiele więcej, niż przypuszczasz.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: SKORPION

Horoskop na poniedziałek ostrzega, że nie jest to dobry dzień na jakiekolwiek decyzje. Nadmierna emocjonalność może Cię zgubić, a błędne założenia będą źródłem poważnych kłopotów. W miłości również nie wszystko ułoży się po Twojej myśli.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: STRZELEC

Gwiazdy podpowiadają, że Strzelce skoncentrują się dziś wyłącznie na swoim samopoczuciu. Tym lepiej – im więcej czasu poświęcisz sobie, tym szybciej odzyskasz energię i motywację. Nie zmuszaj się również do zmiany ustalonych planów, nawet jeśli poprosi o to bliska osoba.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: KOZIOROŻEC

Osoby spod znaku Koziorożca czeka dość spokojny dzień. Gwiazdy nie przewidują znaczących zmian w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym, dlatego skup się na zaległych obowiązkach. Poświęć też więcej uwagi swojemu zdrowiu, jeśli nie chcesz zmagać się z przemęczeniem.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: WODNIK

Horoskop na 08.06.2020 przepowiada emocjonalny dzień. Nie zabraknie trudnych decyzji i nieprzyjemnych sporów, ale pomimo wszystko, uda Ci się osiągnąć zaplanowany cel. Bliska osoba może Cię dziś rozczarować swoim zachowaniem.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 08.06: RYBY

Osoby spod znaku Ryb powinny być dziś bardziej uważne. Nie podpisuj żadnych umów i zobowiązań, jeśli intuicja podpowiada Ci, że popełnisz błąd. W ten sposób unikniesz wielu nieporozumień. W miłości chwilowo bez zmian. 

Horoskop codzienny

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.