Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

W jakim nastroju powitasz nowy tydzień? Sprawdź swój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 27.04.2020

Redakcja VIVA! 27 kwietnia 2020 07:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy ostrzegają, że niektóre znaki zodiaku nie unikną dziś kłótni i konfliktów. Horoskop 2020 na 27.04 podpowiada, że nie jest to również najlepszy dzień pod względem miłosnym.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: BARAN

Horoskop na poniedziałek przepowiada osobom spod znaku Baran dość pracowity dzień. Nie zniechęcaj się nadmiarem obowiązków – nowe projekty mogą wpłynąć na Twój rozwój zawodowy. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: BYK

Nie będziesz narzekać na dzisiejszy dzień, jeśli nie sprowokujesz żadnej kłótni z najbliższym otoczeniem. Powstrzymaj się od narzucania swojej opinii i krytycznych uwag, a wszystko ułoży się pomyślnie. Ta porada Gwiazd dotyczy również Twojej relacji miłosnej.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt czeka dość spokojny początek tygodnia. Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś na sobie i swoim rozwoju, a inne sprawy nie będą Twoim priorytetem. Pomimo wszystko, nie ignoruj ukochanej osoby – nieprzemyślane działania mogą wywołać niechcianą kłótnię.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: RAK

Horoskop na 27.04.2020 przepowiada Rakom trudny dzień. Bądź szczególnie uważna we wszystkim, co związane jest z finansami – nawet niewielki błąd może doprowadzić do poważnych kłopotów. Nie jest to także dobry czas na jakiekolwiek zmiany, zarówno w Twoim życiu zawodowym, jak i uczuciowym.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: LEW

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na sprawach domowych i rodzinnych. Im bardziej popracujesz nad komunikacją z najbliższymi, tym lepiej dla Ciebie. Nieoczekiwane wsparcie może rozwiązać kilka problemów, z którymi zmagasz się od dawna.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny mają dziś ogromną szansę na sukces zawodowy. Gwiazdy nie wykluczają, że osiągniesz wymarzony cel, jeśli zwrócisz się po poradę do zaufanej osoby. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: WAGA

Horoskop na poniedziałek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i miłosnym. Spokojna atmosfera dnia może skłonić Cię do przemyśleń o przyszłości. Nie jest to jednak dobry czas na podejmowanie ostatecznych decyzji.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: SKORPION

Osoby spod znaku Skorpiona mogą narzekać na kłopoty finansowe. Horoskop ostrzega, że być może będziesz musiała ponieść konsekwencje błędów z przeszłości, jednak potraktuj to jako naukę na przyszłość.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: STRZELEC

Przed Tobą dość spokojny i nieco leniwy dzień. Zarówno sprawy służbowe, jak i osobiste, będą układać się po Twojej myśli, dlatego nie ulegaj wpływom otoczenia i nie zmieniaj żadnych planów. Powstrzymaj się jedynie od nieprzemyślanych wydatków.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dzisiaj na wszystkim, co związane jest z rozwojem Twojej kariery. Nauka nowych umiejętności pozytywnie wpłynie na Twoją pewność siebie, dlatego nie rezygnuj z takiej okazji.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: WODNIK

Horoskop na poniedziałek przewiduje niespodzianki w życiu niektórych osób spod znaku Wodnika. Niewykluczone, że otrzymasz dziś ciekawą propozycję zawodową – intuicja podpowie, czy jest warta Twojego czasu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 27.04: RYBY

Gwiazdy ostrzegają osoby spod znaku Ryb, że nie jest to dobry dzień na jakiekolwiek sprawy finansowe. Ryzyko błędu jest zbyt duże, a konsekwencji nie da się przewidzieć. Pomimo napiętej sytuacji w tej sferze Twojego życia, w miłości wszystko zacznie się układać. 

Horoskop codzienny

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.