Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Jak rozpoczniesz nadchodzący tydzień? Oto Twój horoskop na poniedziałek

Przepowiednia na 18.05.2020

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 05:25
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują dość trudny i emocjonalny dzień dla większości znaków zodiaku. Horoskop 2020 na 18.05 ostrzega przed konsekwencjami zbyt spontanicznych decyzji w sprawach służbowych i prywatnych.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: BARAN

Horoskop na poniedziałek ostrzega, że osoby spod znaku Barana nie powinny w tym dniu podejmować żadnych spontanicznych decyzji. Skoncentruj się na obecnych obowiązkach i zaległych sprawach, a nie popełnisz błędu. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: BYK

Negatywne emocje wpłyną na Twoją komunikację z otoczeniem, dlatego zwróć szczególną uwagę na swoje słowa. Nieuzasadniona krytyka może Cię wiele kosztować. Szczera rozmowa z ukochaną osobą przywróci Ci dobry nastrój.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: BLIŹNIĘTA

Horoskop na 18.05.2020 przewiduje dość spokojny, ale pracowity dzień dla większości osób spod znaku Bliźniąt. Gwiazdy nie wykluczają, że zaangażujesz się dzisiaj w projekt, który wiele zmieni w Twojej przyszłości.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: RAK

Osoby spod znaku Raka prawdopodobnie skoncentrują się dziś na rozwoju swojej kariery zawodowej. Zacznij od nauki nowych rzeczy – dzięki zdobytym umiejętnościom szybciej osiągniesz swój cel. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: LEW

Przed Tobą dość trudny dzień. Powstrzymaj się od poważnych decyzji, związanych z pracą i finansami. Gwiazdy podpowiadają, że już wkrótce odzyskasz równowagę. Kieruj się intuicją, również w sprawach miłosnych.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: PANNA

Niektóre osoby spod znaku Panny postawią na zmiany. Bliska osoba skutecznie zmotywuje Cię do podjęcia decyzji, których wcześniej się obawiałaś. Los będzie Ci sprzyjał, dlatego nie rezygnuj z odważnych pomysłów.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: WAGA

Gwiazdy przewidują dość spokojny dzień dla większości osób spod znaku Wagi. Nie jest to jednak dobry moment na planowanie przyszłości. W najbliższym czasie wiele może się zmienić, dlatego powstrzymaj się od deklaracji i nie zgadzaj się na nowe projekty zawodowe.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: SKORPION

Horoskop na poniedziałek nie przewiduje znaczących wydarzeń w Twoim życiu, zarówno zawodowym, jak i uczuciowym. Pomimo to, nie trać czujności, szczególnie w przypadku spraw finansowych. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: STRZELEC

Prawdopodobnie skoncentrujesz się dziś wyłącznie na swojej relacji miłosnej. Horoskop podpowiada, że kompromis to Twój klucz do przywrócenia harmonii w związku z ukochaną osobą. Nie zapominaj jednak o obowiązkach służbowych, jeśli nie chcesz wpaść w kłopoty.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: KOZIOROŻEC

Niektóre osoby spod znaku Koziorożca czeka wielki sukces zawodowy. Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz niespodziewaną nagrodę za swoje osiągnięcia. Nie spoczywaj jednak na laurach, ale zastanów się nad przyszłością – nie zmarnuj tej szansy od losu.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika powinny pamiętać, że nie jest to dobry czas na zmianę planów. Nie poddawaj się naciskom otoczenia, niezależnie od okoliczności. Im szybciej zrealizujesz swój cel, tym szybciej ruszysz w pożądanym kierunku.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 18.05: RYBY

Horoskop na poniedziałek nie przewiduje większych kłopotów w życiu osób spod znaku Ryb. Prawdopodobnie otrzymasz dziś kuszącą propozycję zawodową – w przypadku wątpliwości, zaufaj intuicji. Bliska osoba również okaże Ci swoje wsparcie w trudnym momencie, jeśli tylko poprosisz o pomoc. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.