Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Tak rozpoczniesz nowy miesiąc! Sprawdź swój horoskop na poniedziałek

Co wydarzy się 01.06.2020?

Redakcja VIVA! 1 czerwca 2020 05:35
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że niektóre znaki zodiaku rozpoczną nowy miesiąc od zmian, a inne będą trzymać się ustalonego planu działania. Horoskop 2020 na 01.06 zapewnia również, że osiągnięcie celu nie będzie dziś trudne.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: BARAN

Osoby spod znaku Barana będą miały szansę na wykazanie się w sferze zawodowej. Wykorzystaj swoje najlepsze umiejętności, a pokonasz wszelkie przeszkody na drodze do celu. Kreatywność i poczucie odpowiedzialności przyniosą Ci uznanie. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: BYK

Nieoczekiwane okoliczności mogą zmotywować Cię do pozytywnych zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie obawiaj się trudnych decyzji – intuicja Cię dziś nie zawiedzie, tak samo jak i zaufana bliska osoba.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: BLIŹNIĘTA

Horoskop na poniedziałek przepowiada Bliźniętom dość spokojny i przyjemny początek miesiąca. Skoncentruj się dzisiaj na swoim rozwoju, jeśli zależy Ci na szybkim rezultacie. Ukochana osoba może Cię zaskoczyć propozycją na przyszłość.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: RAK

Pomimo dość napiętej atmosfery dnia, nie będziesz narzekać na rozwój sytuacji. Niespodziewany sukces zmotywuje Cię do dalszego działania, co zrobi wrażenie na otoczeniu. Powstrzymaj się jedynie od wszystkich decyzji, związanych z relacją miłosną.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: LEW

Horoskop na 01.06.2020 podpowiada, że osoby spod znaku Lwa powinny zatroszczyć się o swoją przyszłość. Dokładnie przeanalizuj, czego tak naprawdę chcesz, a być może będziesz musiała obrać zupełnie inny kierunek rozwoju. Gwiazdy będą Ci w tym sprzyjać.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: PANNA

Panny mogą narzekać na nadmiar negatywnych emocji. Pomimo trudnego dnia, postaraj się odnaleźć równowagę, aby przypadkowo nie skrzywdzić bliskich Ci osób. Drobne nieporozumienie może przerodzić się w poważną kłótnię, której konsekwencje będą Cię wiele kosztować.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: WAGA

Prawdopodobnie będziesz musiała poświęcić więcej czasu sprawom, związanym z Twoim życiem osobistym. Ukochana osoba może Cię skrytykować za brak zaangażowania, ale szczera rozmowa przywróci harmonię w Twoim związku.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: SKORPION

Gwiazdy nie wykluczają, że otrzymasz dziś nagrodę za odpowiedzialną i ciężką pracę nad rozwojem kariery. Dobry nastrój Cię nie opuści, co pozytywnie wpłynie na komunikację z najbliższymi. To doskonały dzień dla tych Skorpionów, które myślą nad poważnym krokiem w życiu prywatnym.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: STRZELEC

Osoby spod znaku Strzelca skoncentrują się dzisiaj na swoim rozwoju osobistym. Nowe umiejętności pozwolą Ci osiągnąć wymarzony cel, dlatego nie poddawaj się, nawet jeśli coś pójdzie nie tak. W miłości bez zmian.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: KOZIOROŻEC

Przed Tobą dość trudny i emocjonalny dzień. Nie prowokuj żadnych sporów i kłótni, jeśli zależy Ci na poprawnej komunikacji z otoczeniem – krytyczne uwagi mogą zaboleć. Niektóre samotne Koziorożce prawdopodobnie otrzymają dziś romantyczną wiadomość.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika będą musiały wykazać się cierpliwością. Wydarzenia dzisiejszego dnia wskażą, jak wiele będziesz musiała poświęcić, zanim osiągniesz wymarzony cel. Bliska osoba może Cię rozczarować swoim podejściem do waszej relacji.

HOROSKOP 2020 NA PONIEDZIAŁEK 01.06: RYBY

Horoskop na poniedziałek ostrzega osoby spod znaku Ryb, że nie jest to najlepszy moment na decyzje, związane z pracą i finansami. Ryzyko błędu jest dzisiaj zbyt duże, dlatego powstrzymaj się od ostateczności. W miłości bez zmian. 

Horoskop codzienny

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.